Футзал. Чемпіонат області. «Вектра» (Черкаси) – «Будзона» (Черкаси) – 2:1(1:0)

6 Грудень, 2020

грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 4 тур. Група «Б».

«Вектра» – «Будзона» – 2:1 (1:0)

Голи: Орел (2) – Марченко

Попередження: немає – Кучер С.

У цій грі дещо незвично було бачити у складі Будзони Володимира Марущака, який як мінімум попередні три роки був одним з ведучих гравців Вектри. А сьогодні Марущак вже грає проти своєї попередньої команди.

Перший тайм вийшов динамічним, де більше пощастило господарям гри – Вектрі і на перерву вони пішли у ролі ведучої команди – 1:0.

Після перерви команди додали у рухливості, але кількість гольових моменті не побільшало. Якщо брати до уваги положення команд у турнірній таблиці, то Вектра перед цією грою знаходилися на третьому місці, а Будзона у нижній частині турнірки, але у них на один проведений матч менше.

На 17 хвилині гри Орел ударом із середньої дистанції застає зненацька голкіпера Будзони і на табло вже 2:0 на користь Вектри. Гостям діватися нікуди і вони вдаються до більш активного штурму воріт Дяка і за чотири хвилини до завершення гри скорочують відставання у рахунку – 2:1. Будзонівці намагаються відразу закріпити свій успіх, але Вектра, яка перейшла до гри від оборони, в обороні грає максимально уважно. За 1 хвилину до завершення гри гості міняють воротаря на п’ятого польового, але дана тактика успіху не мала. Перемогу святкує Вектра.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys