Футзал. Чемпіонат області. «Інтерплит» (Черкаси) – «Червона Слобода» -1:9 (0:4)

6 Грудень, 2020

грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 4 тур. Група «А».

«Інтерплит» (Черкаси) – «Червона Слобода» – 1:9 (0:4)

Голи: Резнюк – Шкондін (3), Макогон (4), Семенюк (2)

Матч команди почали досить таки жваво з рівномірним обміном атак. На третій хвилині черкащани грубо помилилися при захисті свої воріт і рахунок у зустрічі було відкрито – 0:1. А менше ніж через хвилину польові гравці Інтерплиту знову не залишають шансу своєму воротареві зреагувати на удар червонослобідського гравця – 0:2. Згодом знову схожа ситуація біля воріт Зорі і Червона Слобода вже виграє з різницею у три голи. Варто відзначити, що у воротах Інтерплиту могло бути до 7 хвилини забито і більше м’ячів, якби не реакція їхнього голкіпера.

За три хвилини до перерви Червона Слобода свою перевагу втілила у четвертий забитий гол – 0:4.

На старті другої половини гри черкащани мали відмінну нагоду скоротити відставання у рахунку, але м’яч після удару інтерплитівця розійшовся із стійкою воріт. Згодом був і ще один гольовий момент у господарів зустрічі, але результативна контратака Червоної Слободи знову зіпсувала їм настрій – 0:5.

З огляду час, що командам ще грати – 9 хвилин, то його достатньо, щоб черкаська команда зрівняла рахунок, але для цього потрібно, щоб їхній суперник просто став. А Червона Слобода на досягнутому зупинятися не збиралася і продовжувала забивати. Варто відзначити, що надмірна увага суперника до атаки дозволила Інтерплиту також відчути радість від забитого гола, але не від виграного матчу.

 

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys