Футзал. Чемпіонат області. «Шевченків край» Звенигородський р-н – «Дирдин» Городищенський р-н – 4:1 (3:1)

6 Грудень, 2020

грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 4 тур. Група «Б».

«Шевченків край»«Дирдин» – 4:1 (3:1)

Голи: Білоус Вн., Білоус Вл., Слободяник (2) – Подгорський

Перший тайм вийшов доволі таки цікавим та інтенсивним. Першими рахунок у грі відкрили звенигородські футзалісти. Через кілька хвилин Шевченків край закріпив свій успіх – 2:0. Подгорський і компанія кинула усі сили на те, щоб вирівняти ситуацію, але забити вони зуміли ближче до перерви. Надмірне бажання Дирдина піти на перерву при нічийному рахунку закінчилася тим, що третій м’яч влетів у їхні ворота – 3:1.

Зі стартових хвилин другої частини зустрічі команда із Звенигородського району кинула усі сили на те, щоб забити четвертий гол, який мав би дати їм можливість далі грати більш розмірено. Натомість Дирдин змушений діяти від  захисту. У середині другого тайму у гостей зустрічі Стародуб замикав дальню стійку і дивом не влучив у пусті ворота, а так міг повернути інтригу у матч.

За три хвилини до завершення зустрічі вийшло так, що більше націленими на атаку були звенигородці. Дирдину ніяк не вдавалося організувати якісну атаку. А коли виходило, то, наприклад, як у ситуації із ударом Подгорського – шкіряна куля дивом не влучила у пусті ворота.

У підсумку Шевченків край зумів довести гру до переможного завершення і з максимальною кількістю турнірних очок продовжувати лідирувати у групі «Б».

Енергетичним спонсором матчу стали Юрій та Людмила Москаленки.  Чергова порція смаколиків доїхала до черкаського СК “Будівельник”



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys