Футзал. Чемпіонат області. «Майфон» Черкаси – «ЮГ-2000» Черкаси -1:3 (1:1)

6 Грудень, 2020

6 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України з футзалу. ІІ ліга (регіональний етап). 4 тур.

«Майфон» (Черкаси) –  «ЮГ-2000» (Черкаси) – 1:3 (1:1)

Голи: Савченко – Калініч, Мачульський, Стрикаль

Ця зустріч проходила на екваторі групового етапу чемпіонату України, де навіть нічия рівноцінна поразці. «Майфон» і  «ЮГ-2000» це добре розуміли, тож до підготовки атак з перших хвилин зустрічі почали підходити виважено.

Досить швидко пролетіли пів тайму при рівній боротьбі. Та все ж настирливішим був Майфон і на 8 хвилині Савченко відкрив рахунок у зустрічі. ЮГ-2000 своїми активними діями висловив незадоволення таким станом справ і збільшив кількість свої атак на ворота Ткаченка. І лише перед перервою Стрикалю чи Мачульському вдалося зрівняти рахунок – 1:1.

Другу частину зустрічі команди почали без розкачки. «Гаряче» по черзі біля обох воріт. Можна навіть, що гостріше біля воріт ЮГа, але Манжелі вдається ліквідовувати небезпеку біля свої воріт.

На 16 хвилині дещо курйозний гол отримав у свої ворота Майфон: Мачульський не зручно було приборкати м’яч, тож він вирішив головою переправити шкіряну кулю у бік воріт, яка оминувши у повітрі Соколовського влетіла у сітку воріт – 1:2. Менше ніж через півхвилини поки не досить активний у Майфона Зоря дальнім ударом цілив у кут воріт, але той складний удар парирував Манжела. Все частіше м’яч у ногах господарів зустрічі. ЮГ-2000 відповідає рідше але також небезпешно. На 20 хвилині прохід Гуда Савченко зупинив з порушенням правил. Штрафний у виконанні Мачульського не точний. Майже відразу Манжела виграє «дуель» у Авер’янова.

Коли до завершення залишалася хвилина, Майфон замінив воротаря на п’ятого і майже відразу отримав гол у свої ворота – 1:3. Нервові завершальні секунди пройшли без забитих голів.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys