Набір слухачів на навчання для отримання тренерської ліцензії «С» викликав ажіотаж

8 Грудень, 2020

Президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров відповів «Черкаському спорту» на актуальні питання, щодо футзальних змаганнях у новому сезоні

ПРО СТАРТ ЧЕМПІОНАТІВ УКРАЇНИ (2 ЛІГА) І ЧЕРКАЩИНИ СЕЗОНУ 2020/2021 р.р.:

– Цього року у структурі проведення обласних футзальних змагань відбулися зміни. У нас у новому сезоні  проводяться чемпіонат Черкащини і відбірковий етап Чемпіонату України серед команд другої ліги, у якому виявили бажання грати сім команд з Черкас та одна з Кропивницького. Старт сезону вважаємо дуже вдалим. Відверто  у нас було побоювання, що застосування правила «один гравець – одна команда» може вплинути на кількість бажаючих позмагатися, але по ходу вийшло, що у порівнянні із попереднім сезоном кількість учасників збільшилась до 28 команд. Дуже сумно, що ігри проходять без вболівальників, але ми розуміємо ситуацію із карантином, тож цього року вперше запровадили прямі трансляції усіх ігор на нашому ютюб-каналі із коментатором. І що варто відзначити – матчі кожного туру мають понад 8,5 тисяч переглядів, що свідчить про великий інтерес з боку вболівальників до чемпіонату України (2 ліга) та чемпіонату Черкащини з футзалу.

ПРО ОРГАНІЗЦІЙНІ ЗМІНИ У РОБОТІ АСОЦІАЦІЇ ФУТЗАЛУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ:

-Відомо, що у зв’язку з введенням Закону про адміністративний устрій областей на Черкащині буде чотири райони – Черкаський, Уманський, Золотоніський та Звенигородський. Таким чином і Асоціація футзалу Черкаської області перебудовуватиме свою роботу і буде створено її представництва у згаданих районах, яким буде надано право на місцях під егідою обласної асоціації проводити змагання з футзалу. При цьому хочу зазначити, що єдиним представником Асоціації футзалу України на території нашої області є Асоціація футзалу Черкащини, які надано право проводити всі офіційні змагання.

ПРО СУРОВЕ ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛА «ОДИН ГРАВЕЦЬ-ОДНА КОМАНД»:

-У зв’язку з тим, що зараз діє правило «один гравець-одна команда» усі учасники офіційних змагань з футзалу вносяться у базу гравців Української Асоціації футболу. Так зокрема усі учасники чемпіонатів України (2 ліга) та чемпіонат Черкащини, а це майже 420 гравців зареєстровані за свої команди у цій базі. Ті гравці, які будуть приймати участь у неофіційних змаганнях на території Черкаської області, або якоїсь іншого регіону до них будуть застосовуватися суворі санкції аж до пожиттєвої дискваліфікації від участі в офіційних змаганнях з футзалу по всій Україні. Якщо зараз десь проводяться якісь чемпіонати районів, міст і вони проходять не під егідою Асоціації футзалу Черкаської області, то вони є неофіційними. Участь гравців у таких змаганнях, які зареєстровані за свої команди в офіційних змаганнях можуть мати для них плачевні наслідки.

ПРО ПРАВО НАДАНЕ АСОЦІАЦІЇ ФУТЗАЛУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОВОДИТИ НАВЧАННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ТРЕНЕРСЬКОЇ ЛІЦЕНЗІЇ «С»:

– Ліцензія «С» надається через програму УЄФА і ФІФА, а тому ліцензований тренер може працювати у будь-якій країні. Крім того без отримання цієї першої категорії неможливо отримати ліцензії «В», «А», PRO, адже система передбачає тільки послідовну підготовку тренерів. Викладачем і куратором курсу буде заслужений тренер України, майстер спорту України з футзалу Гупаленко Сергій Станіславович. Також для проведення окремих предметів запрошуватимуться фахівці Асоціації футзалу України. Початок занять, які проходитимуть у Черкасах, по мірі формування групи заплановано на перший квартал 2021 року. Оголошення про набір слухачів було опубліковано усього кілька днів, а вже виявили бажання пройти навчання 15 осіб і приємно відзначити, що це не лише бажаючі з Черкаської області, а й з інших регіонів. Таким чином можна говорити про певний ажіотаж по цьому питанню. До речі, попередній запис на тренерські курси і довідки за номером 067-775-77-48.

ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ЗДОБУТТЯ ТРЕНЕРСЬКОЇ ЛІЦЕНЗІЇ «С»:

– Потрібно розуміти, що з наступного року згідно регламентних документів Асоціації футзалу України тренери команд, що братимуть участь в офіційних аматорських змаганнях будуть зобов’язані мати тренерську ліцензію категорії «С». У іншому випадку вони не зможуть знаходитися з командами під час проведення ігор.

ПРО ШКОЛУ АРБІТРІВ:

-Услід за набором слухачів на тренерські курси Асоціацією футзалу Черкаської області буде оголошено набір на навчання у «Школу арбітрів».http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys