Гравці, що отримали жовті і червоні картки у 4-ох турах чемпіонатів України (II ліга) та Чекащини з футзалу

11 Грудень, 2020

У 5 турі змагань через три попередження не гратиме Барбанов С. (Земельник-2), а Чижик Д. (Холодний Яр) пропускає гру через отриману червону картку

Майфон    

1.Рожко Д. – 2ж

2.Бреус Д. – ж

3.Бобінський –ж 

Юг-2000

1.Агарін М. – ж                                                                                                                                                                           Служба порятунку

1.Коломієць Р. – ж

2.Панченко В. – ж

3.Степанов П. – ж

4.Горбань Б. – ж

5.Аджубей  Вж                                                                                                                    

Земельник-2

1.Баклан Є. – ж

2 Савонін Ю. – ж

3.Барбанов С. – 3 ж (пропускає матч 5 туру)

4.Дергаленко О. – ж

Карбон

1.Халілов Я. – ж

2.Колос О. – червона

Дніпро –U17

1.Компанієць Н.-ж

2.Ольшевскийж

Черкасиобленерго

1.Лобов О. – ж

2.Раковский О. – ж

3.Скоров М.ж

Цетус

1.Волощук Є.- ж

2.Гамалій В.-ж

Майфон-2

1.Коханюк В. – ж

2.Погребняк – ж

3.Шпурик – ж

Яснозір’я

1.Завгородній О. – ж

Червона Слобода

1.Макогон А. – ж

Інтерплит

1.Матвійчук С. – ж

2.Тертишний –ж

Гренада

1.Сініцин М. – 3 ж

2.Асташкін О. – ж

3.Вовк С. – ж

4.Ромашов Б. –ж

Громада

1.Зєнков В. – ж

2.Куріннийж

3.Крамаренко А-ж

4.Дашко А.-ж

Холодний Яр

1.Панасенко О. – ж

2.Кузик Р. – ж

3.Чіжикж

4.Гацанюк В.-ж

5.Чижик Д.- червона (пропускає матч 5 туру)

Мліїв

1.Косарев О. – ж

2.Фуркало Т. – ж

3.Токарев О. – ж

4.Зубенко О. – червона

ДніпроU19

1.Пархоменко В. – ж

2.Матвійчук О-ж                                                                                                                     

3.Ковальов І.-ж

Арка-Вдала

1.Лавріненко О – 3 ж

2.Ольховий – 2 ж

3.Однороженко – ж

4.Кравчук В.-ж

Дирдин

1.Ткач А. – червона

2.Хашко Н.-ж

Будзона

1.Бондаренко О. – ж

2.Кучер С.-ж

Патріот

1.Жежер А. – ж

2.Онученко С. – ж

3.Шепель – ж

4.Зайченко Мж

5.Демиденко Д –ж                                                                                                        

6.Шулежко Вж

Авангард-Агростарт

1.Мерзоян О. – ж

Черкаси-Дніпро-80

1.Горкун В. – ж

2.Гриб О.-ж

Рятівник                 

1.Могильний В-ж

Терікон

1.Тихонов С-ж

2.Безлюда С-червона

Карбон2

1.Плотніков С.-ж

2.Таранович О.-ж



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys