До УВАГИ команд-учасниць чемпіонатів України (II ліга) та Черкащини з футзалу

12 Грудень, 2020

У залі під час гри кожної з команд, крім її учасників, що внесені згідно регламенту проведення змагань в протокол матчу, можуть бути присутніми лише тренер та офіційні особи, які мають бути внесені також в протокол зустрічі.

 У змаганнях. що проходять в СК «Будівельник» (Черкаси, пр. Хіміків, 55/1) його учасники повинні дотримуватися ВИКОНАННЯ суворих правил карантину.

За інформацією, наданою в Асоціації футзалу Черкаської області, з метою дотримання протиепідеміологічних правил, допуск кожної з команд до приміщення – спочатку до роздягалень, де проходять змагання, проводитиметься не раніше ніж за 30 хвилин до початку кожної конкретної зустрічі. Вихід з роздягалень на гру (безпосередньо в зал) має відбуватися з правого входу в зал лише після того, як учасники попереднього матчу залишать зал з протилежного боку. Після проведеного матчу гравці більше не повертаються у ігровий зал!

У залі під час гри кожної з команд, крім її учасників, що внесені згідно регламенту проведення змагань в протокол матчу, можуть бути присутніми лише тренер та офіційні особи, які мають бути внесені в протокол матчу.

Під час ігор у залі також можуть бути присутніми фахівці, які забезпечують проведення кожної конкретної гри: арбітри, спостерігач арбітражу, хронометрист, лікар, оператор, коментатор, фотограф, два журналісти, що ведуть он-лайн трансляції ігор, персонал, який забезпечує санітарне прибирання залу та організатори змагань.

Організатори змагань мають право не починати гру якщо у залі присутні особи, які не входять до відзначеного переліку!http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys