Заява Комітету з етики і чесної гри УАФ щодо вияву неповаги до арбітрів

13 Грудень, 2020

Останнім часом у засобах масової інформації стали частіше лунати заяви та коментарі футболістів і тренерів, характер яких порушує Кодекс етики та чесної гри УАФ.

У своїх післяматчевих коментарях, перебуваючи в емоційному стані, учасники матчів дуже часто вдаються до образ, приниження честі й гідності арбітрів та вияву неповаги, не усвідомлюючи шкідливість наслідків від таких висловлювань.

Комітет з етики та чесної гри УАФ нагадує про важливість дотримання чинних правил з етики. Будь-які висловлювання або інші дії футболістів, тренерів та функціонерів можуть завдати шкоди іміджу українського футболу, зменшуючи його привабливість та популярність. Дана правова концепція відповідає й аналогічним правилам УЄФА та ФІФА, які розповсюджуються на українських футболістів, коли ті виступають на міжнародних змаганнях вищевказаних організацій.

У зв’язку із цим, а також із метою захисту офіційних осіб матчу, які є представниками УАФ, Комітет з етики та чесної гри УАФ ініціює публікацію на веб-сайті УАФ новин про початок процедури перевірки можливих порушень Кодексу етики та чесної гри УАФ у частині, зокрема, але не виключно, вияву неповаги до колег, суперників, арбітрів, офіційних представників, співробітників футбольних структур, представників засобів масової інформації, уболівальників тощо. Комітет залишає за собою право не публікувати про початок даної процедури у випадку перевірки можливих договірних матчів, а також інших порушень, що не є публічними.

Джерело: офіційний сайт УАФhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys