Футзал. Чемпіонат області. «Цетус» (Черкаси) – «Майфон» (Черкаси) – 1:0 (1:0)

13 Грудень, 2020

13 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України з футзалу. ІІ ліга (регіональний етап). 5 тур.

«Цетус» (Черкаси) – «Майфон»  (Черкаси) – 1:0 (1:0)

Гол. Присяжнюк П.

Програму 5 туру чемпіонату України завершувала зустріч команд, які претендують на місце у першій четвірці. Перемога Цетуса у цій грі за попередніми підрахунками виводила їх до наступного раунду. Щодо Майфона, то їм перемога більше була потрібна. Незважаючи на те, що команди  були налаштовані на перемогу, точніше збоку так здавалося, гру вони почали у середньому темпі без особливого форсування подій. У такій ситуації більш вдаліше зіграв Цетус і повів у рахунку – 1:0.  Варто відзначити, що атакуюий потенціал Майфона був послаблений відсутністю у заявці ударного тріо Зорі-Чорного-Авер’янова.

Після перерви якихось надшвидкостей також не спостерігалося. Але це не заважало командам створювати гольові моменти. Ближчими до того, щоб відзначитися забитим голом на початку другого тайму був Цетус, але за Майфон зіграла стійка воріт. Через деякий час Бреус зі штрафного небезпечно б’є воротах господарів гри – Іщенко своєчасно парирує  цей удар. Згодом Ткаченко своєчасним виходом з воріт перекрив зону обстрілу для Кота. Загалом у другій частині тайму команди поперемінно проводять масовані штурми воріт, але за дві хвилини до завершення гри рахунок поки не змінний.

У завершальні секунди зустрічі Майфон знімає воротаря, але зрівняти рахунок так і не зумів.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys