Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Гренада» (Черкаси) – «Червона Слобода» 7:4 (3:2)

20 Грудень, 2020

20 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 6 тур. Група «А».

«Гренада» (Черкаси) – «Червона Слобода» – 7:4 (3:2)

Голи: Одерій, Синіцин (2), Близнюк, Асташкін, Самбор, Вовк – Макогон (2), Шкондін (2)

Попередження: немає – Макогон

Свою налаштованість на перемогу у цій зустрічі команди почали демонструвати з перших хвилин зустрічі і згодом Вовк у черкащан відкрив рахунок у зустрічі. Була спроба у Гренади закріпити успіх ще одним голом, але червонослобідська команда зі свого боку вдалася до своїх атакувальних дій і зуміли зрівняти рахунок.

Далі команди вдалися до більш рішучих дій у проведенні атак і були у різні ворота забиті ще три м’ячі. На перерву команди пішли при рахунку 3:2 на користь Гренади.

Другу частину зустрічі суперники продовжили у тому ж активному темпі. Більш вдаліше діяли черкащани і згодом на табло вже було 6:2. До завершення зустрічі у Червоної Слободи залишалося ще достатньо часу, щоб хоча б вирівнятися ситуація у рахунку і у середині другого тайму їм вдалося забити третій гол – 6:3. Незважаючи на перевагу у три голи у діях гренадівців стала помітна нервовість. Червона Слобода завершальні дві хвилини гри провела на половині поля черкащан і при цьому віздначилася результативними діями, але Гренада перемогу у цій зустрічі не впустила.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys