Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Вектра» (Черкаси) – «Холодний Яр» (Кам’янський р-н) – 2:4

20 Грудень, 2020

20 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 6 тур. Група «Б».

«Вектра» (Черкаси) – «Холодний Яр» – 2:4 

Голи: Гаврюшенко, Хохлов – автогол суперника, Загоруйко, Френціс, Кузик

Для «Вектри» гра почалася досить таки перспективно – вже на старті зустрічі вони забили гол. На досягнутому черкащани зупинятися не збиралася і продовжував кілька хвилин тиснути на ворота Холодного Яру.

Команді з Кам’янського потрібен був деякий час, щоб налагодити командні дії і, відповідно, вони стали частіше загрожувати воротам черкащан. А згодом холодноярівцям вдалося і свої наміри матеріалізувати у забиті голи – 1:1.

Наприкінці 1 тайму Вектра повернула свою перевагу у рахунку. На початку другої частини зустрічі втрата концентрації закінчилася для Вектри тим, що вона організувала сама собі гол – 2:2.

Гра перейшла в обопільний обмін атаками. При цьому по черзі ставало «гаряче» біля кожних воріт.

На 18 хвилині Кузик з Холодного Яру вивіреним пасом при розіграші кутового знайшов Френціса, якому залишалося лише підставити ногу – 2:3. Міг через дві хвилини Загоруйко збільшувати перевагу своєї команди до двох голів, але вийшовши сам із Дяком мабуть розгубився і замість того, щоб віддати пас на партнера по команді, ударив не точно по воротах. Через 30 секунд відбулася знову «дуель» Загоруйко – Дяк і знову переможцем

вийшов голкіпер. Але з третього разу Загоруйку вдалося досягти бажаного – 2:4.

Завершальні хвилини зустрічі черкащани провели в атаках, але змінити рахунок більше не змогли.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys