Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Шевченків край» (Звенигородський р-н) – «Будзона» (Черкаси) – 4:0 (1:0)

20 Грудень, 2020

20 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 6 тур. Група «Б».

«Шевченків край» – «Будзона» (Черкаси) – 4:0 (1:0)

Голи: Білоус Веніамін, Гладкий, Слободяник, Попсуй

Попередження:  немає – Максименко

Дуже важлива гра  для черкаської команди, для якої перемога – це шанс поборотися за 1-2 місце. Але потрібно розуміти, що суперник у Бузони – лідер турнірної таблиці групи «Б». З урахуванням цих особливостей з перших секунд зустрічі обидві команди проявили  націленість на атакувальні дії. Дещо авантюрна гра з боку обох команд результату не давала. Дуже близькими до того, щоб повести у рахунку була Будзона, але м’яч після несильного удару Марущака з лінії воріт вибив звенигородський гравець. А через хвилину «Шевченків край» свій  шанс відкрити рахунок у матчі не впустив – 1:0.

На 24 секунді другого тайму у звенигородської команди досягає мети стрімко проведена атака – 2:0. Черкащани очікувано побігли відігруватися, але суперник їх високо зустрічає, не даючи організувати якісну атаку.

Стримавши наміри Будзони скоротити чи навіть і зрівняти рахунок, Шевченків край перейшов до своїх атакувальних дії – на утримання рахунку було ще рано грати.

За чотири хвилини до завершення гри у Веніаміна Белоуса пройшов удар з носака у кут воріт- 3:0 і це стає вагомою заявкою команди на перемогу. Будзона міняє воротаря на польового і майже відразу отримує четвертий м’яч у свої ворота. Більше рахунок у цій зустрічі не змінювався.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys