Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Рятівник» (Черкаси) – МСК «Дніпро» U-17 (Черкаси) – 2:1

20 Грудень, 2020

20 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 6 тур. Група «А».

«Рятівник» (Черкаси) – МСК «Дніпро»-Ю-17 (Черкаси)  – 2:1

Голи: Блонський В., Блонський М. – Настенко

Попередження: Блонський В. – немає

На майданчику зустрічалися дві за середнім віком наймолодші команди групи «А». Щоправда Рятівник студентського віку (крім Лісняка), а дніпряни далеко шкільного віку – хлопцям по 16-17 років.

З урахуванням юного віку обидві команди почали гру азартно, особливо не вділяючи уваги захисним діям. При швидкому обміні атаками більш вдаліше зіграли рятівники, які на перерву пішли з перевагою у два голи.

У другій частині зустрічі «Дніпро»-Ю-17 більш уважніше почав грати у захисті, не даючи супернику проводити якісні атаки. А у середині другого тайму  гостям зустрічі вдається провести результативну атаку і скоротити відставання у рахунку до одного м’яча – 2:1.

Тут варто відзначити, що у разі перемоги рятівники вийдуть на друге місце. Рахунок на табло хиткий і чи будуть вони і далі намагатися більше атакувати чи захищатися? Як показали подальші події Рятівник не намагався закриватися на своїй половині поля. А от молодим дніпрянам втрачати не було чого і вони намагалися  більше атакувати. Кінцівка зустрічі пройшла під акомпанемент атак «Дніпро»-Ю-17, під удари яких самовіддано лягали гравці Рятівника, але рахунок на табло більше не змінювався.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys