Футзал. Чемпіонат України (II ліга). «Земельник-2» (Кропивницький) – МСК «Дніпро» U-19 (Черкаси) – 6:2 (1:0)       

20 Грудень, 2020

20 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України (II ліга). 6 тур.

«Земельник-2» (Кропивницький) – МСК «Дніпро» – Ю-19  (Черкаси)  – 6:2 (1:0)       

Гол: Кочура (12, 24), Карамалак (3), Гордієнко (18), Кладов (14), Манастирний (19) – Савісько (14, 21)

Попередження: немає – Діхтярук, Пархоменко

Молодій черкаській команді у цьому матчі протистояв суперник, який веде боротьбу за місце у першій четвірці. З іншого боку дніпрянам втрачати вже нічого і можна попсувати супернику нерви.

Земельник-2 довго не розкачувався і при першій нагоді (на 3 хвилині гри) Карамалак знайшов шпаринку у воротах дніпрян і відкрив рахунок у матчі. Черкащан особливо не засмутив такий початок зустрічі  і вони зробили все можливе, щоб відповісти супернику тим же.

Досить швидко пролетіли 10 хвилин зустрічі, які пройшли при певній перевазі команди з Кропивницького. Дніпряни гідно протистояли своєму досвідченому супернику у першій половині зустрічі до останніх секунд, але все таки допустили помилку і на табло вже було 2:0.

На початку другого тайму спостерігалося багато силової боротьби і інколи з порушенням правил, за що арбітр змушений, як у випадку із Савіськом із Черкас, показувати жовту картку. До речі, через короткий проміжок часу Савісько міг бути і героєм зустрічі, але не зумів реалізувати гольовий момент. А от Земельник-2 через кілька десятків секунд своїм шансом збільшити відрив у рахунку скористався.

На 16 хвилині зустрічі черкащани заробили 5 фол і майже відразу Савісько скористався філігранним пасом від Пархоменка – 3:1. Проте через хвилину  Гордієнко

знову повертає перевагу у рахунку у три голи. Дніпро майже усією командою біжить відігруватися, але «обрізається» і пропускає у свої ворота черговий гол.

На 19 хвилині гри Савісько у Дніпра проходить з боями лівий фланг оборони суперника і ударом у дальній кут забиває свій другий гол у матчі – 5:2. Забивши гол, дніпряни приклали максимум для того, щоб ще скоротити відставання у рахунку, але не пощастило. Земельник-2 у кінцівці зустрічі був не сильно активним, та й і не потрібно було їм це робити. А шостий гол вони забили за перебір суперником фолів.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys