Футзал. Чемпіонат України (II ліга). «ЮГ-2000» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси) – 1:1 (0:1)

20 Грудень, 2020

20 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України (II ліга). 6 тур.

«Цетус» (Черкаси) – «ЮГ-2000» (Черкаси) – 1:1 (0:1)

Голи: Гамалій (21) – Біляк (10)

Попередження: Присяжнюк П., Гарнага – Біляк, Бабенко

З огляду боротьби за місце у першій четвірці ця зустріч особливе значення має для команди «ЮГ-2000» – точніше їм вкрай потрібна перемога. З іншого боку Цетус, як лідер турнірної таблиці, не проти продовжити безпрограшну серію ігор.

Варто відзначити, що обидві команди схожі за манерою гри і добре знайомі одна одній. Відповідно, зустріч команди почали у невисокому темпі і більше вона нагадувала гру у шахи, з детальною і багатоходовою підготовкою атак. Особливо небезпечно-гольових моментів не спостерігалося. Відчувалося, що команди особливо не намагаються ризикувати. Дещо розмірений темп матчу на 10 хвилині гри порушив своїми по спортивному настирливими діями порушив Біляк, який зумів проштовхнути шкіряну кулю повз голкіпера Цетуса Іщенка.

На відміну від першого тайму, другу частину зустрічі команди почали активніше, де особливою налаштованістю на ворота опонентів відзначилися цетусівці. Але поступово гра набула середньої інтенсивності.

Хиткий рахунок (0:1) вимагав від команд більш активних дій, але, схоже, не всі гравці підійшли до поєдинку у своїх оптимальних фізичних кондиціях. Стає помітною нервовість у діях обох команд – дуже велика ціна помилки, особливо для Юга-2000.

На 19 хвилині у гостей матчу Бабенко мав шанс подвоїти перевагу своєї команди, але не влучив із центру поля у ворота, які необачно залишив Іщенко.

За три хвилини до фінальної сирени Цетус починає атакувати із своїм голкіпером у ролі центрфорварда і відразу за рахунок гарматного пострілу у виконанні Гамалія зрівняв рахунок – Манжела був безсилим парирувати цей удар.

Забитий м’яч додав впевненості Цетусу і вони пішли грати першим номером. Хоча з іншого боку їх влаштовує і нічия.

У підсумку нервові завершальні секунди зустрічі пройшли без забитих голів. Цетус достроково здобув путівку до другого етапу чемпіонату.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys