Футзал. Чемпіонат України (II ліга). «Майфон» (Черкаси) – «Черкасиобленерго» (Черкаси) -1:4 (1:1)

20 Грудень, 2020

20 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України (II ліга). 6 тур.

«Майфон» (Черкаси) – «Черкасиобленерго» (Черкаси) – 1:4 (1:1)

Голи: Авер’янов (3) – Аргеєв (2, 18), Олійник (15), Лобов (18)

Попередження: Авер’янов – Коркішко

Дуже потужно гру почав гру Майфон, де на вістрі атак двічі був Бреус і двічі потужно і небезпечно пробив по воротах опонентів. Відбившись від стартового штурму майфонівців Черкасиобленерго показали свій атакуючий потенціал – Дєдов свій фланговий прохід завершив пасом на Аргеєва, якому залишалося лише підставити ногу – 0:1. Пропущений м’яч  ще більше завів Майфон і майже відразу Авер’янов зумів з другої спроби переграти Сорокіна.

Наступний гольовий момент вже біля воріт Майфона – Раковському не вистачило кількох сантиметрів, що м’яч перетнув лінію воріт.

За три хвилини до перерви у Майфона 5 фолів, що змушує їх грати обережніше, але інтенсивність їхніх атак не впливало. Щоправда у завершальні хвилини тайму Черкасиобленерго своєю активністю змушував суперника більше думати про захист.

Варто відзначити, що Майфону, на відміну від гри попереднього туру, вдалося зібрати свій бойовий склад, єдине тільки, що Чорний не бере участі у матчі.

З перших хвилин другої половини поєдинку команди почали обмін гострими атаками. На 15 хвилині Черкасиобленерго класично розіграли трьоходову контратаку – Раковський – Вакуленко – Олійник – 1:2. З урахуванням того, що Майфон влаштовує лише перемога, вони організовули масований штурм воріт опонентів, але в одній з атак «обрізалися»  і пара Дєдов-Аргеєв організувала черговий гол у ворота господарів зустрічі. А через кілька секунд  Лобов скористався черговою помилкою майфонівців і довів рахунок до 1:4.

Завершальні три хвилини гри Майфон намагався створити сенсацію, але дива не сталося.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys