Футзал. Чемпіонат України (II ліга). «Карбон» (Черкаси) – «Служба порятунку» (Черкаси) – 1:1

20 Грудень, 2020

20 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України (II ліга). 6 тур.

«Карбон» (Черкаси)  – «Служба порятунку» (Черкаси) – 1:1 (1:0)

Голи: Проценко – Степанов

Попередження: Колос – немає

Судячи із гравців внесених у протокол цієї зустрічі, команди підійшли до гри максимально мобілізованими. «Карбон» готовий реабілітуватися за результат у попередній п’яти матчах туру. «Служба порятунку» має гру у запасі і шанси перед цією грою потрапити до першої четвірки.

Зі стартових хвилин гри команди зробили на акцент на атакувальних діях. У «перестрілці» пощастило «Карбону», який забитим голом змусив Службу порятунку вдатися до більш активних дій. Панченко і кампанія розуміла, що потрібно грати агресивніше, на що їхній суаерник мав свої конртаргументи.

На 25 секунді другого тайму Кулик у Карбона з п’яти метрів не влучив у пусті ворота. Частенько у таких випадках буває результативна відповідь, але не цього разу.

Станом на 16 хвилину гри спостерігаються не надто високі швидкості. Карбон більше грав від оборони, даючи можливість своїм опонентам частіше атакувати.

За три хвилини до фінальної сирени Служба порятунку міняє воротаря на п’ятого польового гравця і майже відразу зрівнює рахунок. Через хвилину голкіпер Карбона на лінії воріт зумів зупинити шкіряну кулю.

У підсумку фінальна сирена зафіксувала нічию, які особливо не була рада Служба порятунку.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys