Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Авангард-АгроСтарт» (Черкаси) – «Гренада» (Черкаси) – 2:4 (0:0)

27 Грудня, 2020

27 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 7 тур. Група «А».

«Авангард-АгроСтарт» – «Гренада» (Черкаси) – 2:4 (0:0)

Голи: Засид (2) – Одерій (2), Асташкін, Синіцін

Перед цим матчем у господарі зустрічі в активі не було ще перемог. А от у Гренаді для того, щоб мати хоч якісь шанси продовжити боротьбу за 1-2 місця необхідно було вигравати. Але як показали стартові 6-7 хвилини, гри більше на перемогу був налаштований Авангард-АгроСтарт – частіше атакував і швидше проводив перехід від захисту до активних дій на половині поля суперника. Ближче до перерви гра вирівнялася, але справа до забитих голів не дійшла.

Майже відразу на початку 2 частини зустрічі гренадівці «обрізалися» під час проведення своєї атаки і не поспішили виправити помилки і як наслідок отримали м’яч у свої ворота. Лише після цього команда «завелася» і перейшла до більш активних дій і відразу відчули позитивні зміни – Сініцин поборовся за м’яч на правому фланзі, віддав пас на Одерія, якому складніше було не влучити у ворота,  ніж влучити – 1:1. Через хвилину Одерій оформив дубль. А ще через хвилину Гренада вигравала з різницею у три голи – 1:4.

На 20 хвилині  Авангард-АгроСтарт скоротив відставання у рахунку до двох голів і застосовуючи пресинг спробував забити ще один гол, але не вдалося.