Футзал. Чемпіонат України (II ліга). МСК «Дніпро» U-19 (Черкаси) – «Карбон» (Черкаси) – 2:4 (1:1)

27 Грудень, 2020

27 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України (II ліга). 7 тур.

МСК «Дніпро»-U-19 (Черкаси) – «Карбон» (Черкаси) – 2:4 (1:1)

Голи: Діхтярук, Матвійчук – Проценко (2), Петришин, Колос

Попередження: Пархоменко – Петришин

Обидві команди за підсумками першого групового етапу не зуміли потрапити до першої четвірки. На 2 етапі змагань команди позмагаються за Кубок Асоціації футзалу Черкащини де будуть враховані ігри між собою у попередньому раунді. Таким чином гра для обох команд мала важливе турнірне значення.

Першими рахунок у зустрічі відкрили дніпряни, яким вдалося провести якісну атаку і завершити прицільним ударом, на який Магльований не зумів зреагувати. Карбон після цього додав у рухливості і згодом зрівняв рахунок.

У другому таймі вже першими забитим м’ячем відзначилися карбонівці – удар Петришина з розвороту вийшов результативним. Господарям зустрічі потрібно було півтори хвилини, щоб зрівняти рахунок. Потрібно відзначити, що дніпряни набрали свою «крейсерську» швидкість, що складало складності для Карбона.

Командам ще грати 5 хвилин. Поки триває обмін атаками. Карбон намагається організовувати багатоходові комбінація, так як дніпряни зробили ставку на швидкий перехід від оборони до атаки. Та все таки досвід гравців Карбона переважив у цій грі.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys