Футзал. Чемпіонат України (II ліга). «Служба порятунку» (Черкаси) – «Майфон» (Черкаси) – 1:3 (1:1)

27 Грудня, 2020

27 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України (II ліга). 7 тур.

«Служба порятунку» (Черкаси) – «Майфон» (Черкаси) – 1:3 (1:1)

Голи: Коломієць – Авер’янов, Чорний (2)

Незважаючи на те, що Служба порятунку продовжить боротьбу у другому етапі змагань за Кубок Асоціації футзалу Черкаської області, їм важливо було перемагати «Майфон». Річ у тім, що обігравши майфонівців вони матимуть три очки у другому раунді змагань. Перемога (і лише перемога) Майфона над рятівниками виводить їх до першої четвірки, а Земельник-2 тоді буде грати у розіграші кубка. А із Земельником-2 Служба порятунку зіграла внічию і у кубку матиме лише одне очко. Нагадаємо, що у другому раунді змагань зберігаться очки набрані між командами кожної четвірки на першому етапі. Одним словом – обидві команди перед грою були кожна по своєму потужно мотивовані для отримання турнірних очок.

Матч команди почали без розвідки з проведенням розмашистих атак. Першими відзначилися забитим голом Служба порятунку – прицільний удар у виконанні Коломійця для Ткаченка виявився складним. Цей гол дещо заспокоїв господарів зустрічі і вони пропустили контратаку опонентів, яку майфонівці наприкінці 1 тайму завершили результативно.

Зі старту другого тайму команди почали з рівномірного обміну атаками. Захопившись тактичною боротьбою Служба порятунку пропустила розрізний пас від свої воріт на Авер’янова, який свій шанс вивести Майфон вперед використав на 100% – 1:2.

Після чергової зміни рахунку темп зустрічі дещо впав – Майфон став більше грати від оборони, даючи можливість Службі порятунку частіше атакувати. В одній з атак рятувальники «обрізалися» чим скористався Чорний.

Господарі зустрічі роблять відчайдушну спробу змінити хід зустрічі і переходять до гри з п’ятим. Відповідно, у майфонівців з’являвся простір для проведення атак. Але рахунок до звершення зустрічі так і не змінився. Майфон завдяки цій перемозі зумів здобути місце серед першої четвірки, витіснивши звідти Земельник-2, з яким у них рівна кількість очок, але в особистій зустрічі перемогли черкащани.