Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80» – «Вектра» (Черкаси) – 2:2 (2:1)

27 Грудня, 2020

27 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 7 тур. Група «Б».

«Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80» – «Вектра» (Черкаси) – 2:2 (2:1)

Голи: Петренко (2) – Гордієнко, Оришечко

Попередження: Гайдай – Хохлов

На початку зустрічі команди хвилиною мовчання вшанували пам’ять тренера ДЮСШ «Дніпро-80» Володимира Бондаренка, який передчасно покинув цей світ.

Першими рахунок у зустрічі відкрила команда Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80. Досвідчені футзальні бійці із Вектри відносно швидко зрівняли рахунок. Але здалося, що спочатку команда Скворцова не всерйоз віднеслася до юних гравців «Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80» і поплатилися за це пропущеним другим голом.

Організовані дії господарів зустрічі не дозволила у першій частині зустрічі вектрівцям знову зрівняти рахунок. Навіть більше того, Вектра була часто у напрузі, коли атакувала команда Горкуна. І згодом

вперед знову вийшли юнаки із «Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80» – 2:1. Вектрі потрібно було прикласти немало зусиль, щоб вдруге у матчі зрівняти рахунок. Господарі зустрічі побігли знову забивати і якби не досвід і реакція голкіпера Вектри Дяка, то рахунок міг неодноразово змінюватися.

З наближенням кінцівки зустрічі команди перейшли до дещо авантюрної гри без особливих захисних зобов’язань. Але як не старалися команди, а справу  до забитого гола так більше і не довели.