Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «ЮГ-2000» – «Цетус» – 4:1

24 Січня, 2021

24 січня 2021 р. Черкаси. Спортивний комплекс «Будівельник». Перший тур. Другий етап. 1-4 місця. Гра без глядачів.

«ЮГ-2000» – «Цетус» – 4:1 (0:0)

Голи: Бабенко (2), Біляк, Стрикаль – Масло

Попередження: Стрикаль, Кудін – Гарнага, Скороходов, Масло

Вже на другій хвилині зустрічі Бабенко у господарів міг відкривати рахунок у зустрічі, але Іщенко не сильний, але прицільний удар зумів з кута воріт відбити ногою. Відповідь у Цетуса була не такою небезпечною для суперника. А ЮГу згодом ще один гольовий момент вдається створити – цього разу Іщенко переграв Стрикаля.

Ближче до середини тайму господарі поля дещо збавили обороти, а їхній суперник навпаки – став діяти активніше, але гольові моменти від цього особливо не почали з’являтися. Поступово гра набула з обох сторін не швидкого і в’язкого характеру.

На 10 хвилині зустрічі Калінічу не вдалося скористатися пасом від Мачульського зі штрафного. Загалом у першій частині зустрічі обидві команди особливо не ризикували при проведення атак і частіше чекали один від одного помилок та «обрізок». При не високому темпі зустрічі складно було очікувати забитих м’ячів.

Рахунок у поєдинку було відкрито під час розіграшу штрафного удару – Бабенко зумів швидко зорієнтуватися у непростій ситуації – 1:0. Прогнозовано цетусівці кинулися на штурм воріт опонентів і через півтори хвилини Масло свій фланговий прохід завершив ударом по воротах з під Калініча – Манжела на цей несподіваний удар зреагувати не зумів – 1:1. В принципі рахунок на табло відповідав стану справ на майданчику. До речі, на першому етапі чемпіонату команди зіграли між собою внічию – 1:1.

Згодом – на 18 хвилині гри, ЮГ-2000 «заробив» 5 фол і у Цетуса з’явився шанс схилити ситуацію на майданчику у свій бік. Але через кілька секунд Бабенко виводить свою команду вперед і цетусівцям вже необхідно думати про те зрівняння рахунку. Такий шанс у них з‘являється, але Погребняк не зумів реалізувати дабл-пенальті – Манжела парирував удар.

У завершальні хвилини поєдинку у Цетуса не вийшло організувати масований штурм воріт суперника. Натомість ЮГ-2000 вдається за півтори хвилини до фінальної сирени забити свій третій гол у матчі – 3:1 – м’яч в активі Біляка. Цетус спробував із воротарем в атаці змінити ситуацію, але напевне 24 січня було не їхнім днем.