Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Земельник-2» – МСК «Дніпро»-U-19- 4:1

24 Січня, 2021

24 січня 2021 р. Черкаси. Спортивний комплекс «Будівельник». Перший тур. Другий етап. 5-8 місця (Кубок Асоціації футзалу Черкаської області). Гра без глядачів.

«Земельник-2» – МСК «Дніпро»-U-19 – 4:1 (1:0)

Голи: Травкін, Карамалак, Барбанов, автогол суперника – Гапеєв

Своє велике бажання перемогти юні дніпряни почали демонструвати зі стартових секунд зустрічі, підтверджуючи це достатньою кількістю атак. «Земельник-2» хоч і приїхав з Кропивницького не оптимальним складом, також  мав серйозні наміри покращити свої турнірні показники у боротьбі за Кубок Асоціації футзалу Черкащини. Азартна і багата на видовищні моменти гра ніяк не приносила командам позитивні емоції. Забитих голів станом на 10 хвилину зустрічі все не було.

Загалом по першому тайму МСК «Дніпро»-U-19 демонстрував не по роках зрілу гру, що не може не радувати їхніх тренерів. Щоправда наприкінці тайму дніпряни своєю неузгодженістю дозволили супернику «розмочити» рахунок у грі.

Те що Земельник-2 не дарма завершив перший етап на 5 місці турнірної таблиці, команда підтвердила на старті другого тайму, забивши свій другий м’яч у зустрічі. Після цього темп зустрічі ще більше зріс. Швидкі переходи від захисту до атак дозволили командам частіше створювати гольові моменти.

За чотири хвилини до завершення зустрічі дніпрянам вдається зробити те, що їм неодноразово не вдавалося у цій зустрічі – забити гол. Скоротивши відставання у рахунку до одного гола гості матчу побігли атакувати з воротарем. Відсутність голкіпера на місці дозволила Земельнику-2 забити свій третій гол у зустрічі.

У підсумку у непростій грі команді з Кропивницького вдалося здобути перемогу.