«ФутБАТЛ»: «Черкасиобленерго» – «ЮГ-2000». Олег Біляк – керівник команди «ЮГ-2000»

27 Січня, 2021

Чемпіонат України (II ліга, регіональний етап). 2 тур. II етап. «Черкасиобленерго» –  «ЮГ-2000» (Черкаси). 31.01.2021. Початок о 18:00. Пряма трансляція гри на сайті «Черкаський спорт».

Результат гри між командами на першому етапі: 1:1

Олег Біляк – керівник команди «ЮГ-2000»:

 -План на гру маєте, чи будете діяти по ситуації?

Поки плану на гру немає, але ми над цим будемо думати, як правильно зіграти проти молодих і досягти потрібного нами результату.

У грі з «Черкасиобленерго» для вашої команди оптимістичним є і нічийний підсумок зустрічі. Цей факт впливатиме на тактичну побудову гри команди?

Ми завжди граємо тільки на перемогу, але в цій грі нічия теж хороший результат. Можу сказати, що ми не будемо відштовхуватися від нічийного результату.

– Чи є слабкі сторони у команди «Черкасиобленерго»?

«Черкасиобленерго» дуже хороша, молода команда, з дуже хорошим тренером. Слабкі місця є у кожної команди, але я б хотів свою думку залишити при собі.

– Хто з голкіперів сильніший – ваш Олександр Манжела чи Олексій Сорокін у «Черкасиобленерго»?  

Не можна говорити хто сильніший, і у Саші, і в Олексія, є свої сильні сторони. І це видно по турнірній таблиці.

– Якби перед початком чемпіонату сказали, що ЮГ-2000 за два тури до закінчення чемпіонату претендуватиме на 1 місце, повірив би у це?

Складно відповісти на це питання. Я знаю, що ніхто не вірив, що ЮГ-2000 зможе навіть в четвірку потрапити, але я завжди вірив і вірю в свою команду, і дуже вдячний їй за ці емоції, які є в кожній грі.