Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Рятівник» (Черкаси) – ФК «Червона Слобода» – 4:1

31 Січня, 2021

31 січня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 8 тур. Група «А».

«Рятівник» (Черкаси) – «Червона Слобода»  – 4:1 (1:0)

Голи: Блонський В., Безродний, Могильний (2) – Семенюк

Попередження: немає – Дяченко, Макогон

Досить таки жваво команди почали гру і вже на першій хвилині зустрічі рахунок було відкрито – забитий гол в активі Рятівника – 1:0. Пропущений гол особливо не засмутив червонослобідську команду і вони зі свого боку відповіли гострими атаками, але безрезультативними. Команди зробили ставку на атакувальний футзал, що додало грі ефектності, але не ефективності. На перерву команди пішли при рахунку 1:0.

Після перерви Рятівник додав у швидкості. Хоч черкащани і виграють, але їхня перевага у рахунку має хиткий характер, а вигравати у цій зустрічі їм вкрай як необхідно було. Щодо Червоної Слободи, то грають вони розкуто, але не так гостро, щоб можна було змінювати рахунок.

Ключовою у зустрічі стала 15 хвилина, коли Рятівник двічі забив – 3:0 і далі вже грав по рахунку. Намагання суперника повернути інтригу у зустріч не мала успіху.