Футзал. Чемпіонат Черкащини. ФК «Мліїв» (Мліїв) – «Будзона» (Черкаси) 3:10

31 Січня, 2021

31 січня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 8 тур. Група «Б».

ФК «Мліїв» (Городищенський р-н) – «Будзона» (Черкаси) – 3:10 (0:4)

Голи: Борисенко, Пінчук, Савчук – Грудницький (2), Марченко (4), Максименко (2), Джура, Кучер

Попередження: Пасіченко, Пісковий – немає

Перші п’ять хвилини зустрічі пройшли при невеличкій ігровій перевазі черкаської команди. Були у них і гольові моменти, але дивом не реалізовані. Мліївська команда намагалася грати від оборони, але створювати особливо небезпечні моменти біля воріт суперника не вдавалося.

На сьомій хвилині зустрічі будзонівцям нарешті вдалося відкрити рахунок у зустрічі. Далі справа вже пішла легше і на перерву черкащани пішли з перевагою у рахунку у чотири голи.

Після перерви мліївська команда спробувала змінити хід зустрічі, але захопившись атакувальними діями прогавила контрвипади суперника. Згодом і Мліїву вдалося забити свій гол – удар Пінчука зі штрафного був точним – 1:7. Але це ще більше завело Будзону і до завершення зустрічі вони ще не одноразово «розписувалися» у воротах суперника, щоправда пропускали і у свої ворота.