Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Майфон» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси) – 2:2

31 Січня, 2021

31 січня 2021 р. Черкаси. Спортивний комплекс «Будівельник». ІІ тур. ІІ етап. 1-4 місця.

«Майфон»  – «Цетус» – 2:2 (1:0)

Голи: Савченко, Горбинко  – Гарнага, Погребняк

Попередження: Авер’янов, Горбинко – Гарнага, Масло, Волощук

Судячи з того, хто у заявці Майфона на гру, то можна було робити висновок, що на зустріч з Цетусом вони налаштовані по серйозному. Тобто усі ключові виконавці, за виключенням Чорного, в строю. Щоправда і Цетус готовий до поєдинку своїм бойовим складом.

Більш активніше зустріч почали майфонівці. Героєм зустрічі у них міг стати Авер’янов, але спочатку з розвороту не зміг влучити у площину воріт, а потім (на 3 хв. гри) не зумів реалізувати пенальті – удар парирував Іщенко. Цетус старт зустрічі провів виважено, ретельно організовуючи багатоходові атаки.

Досить швидко пролетіли перші півтайму зустрічі, де м’ячем частіше володів Майфон. При цьому цетусівці кожну мить були готові розігнати контратаку.

На  9 хвилині Савченко біля воріт Цетуса виявився найросторопнішим і відкрив рахунок у грі – 1:0. Майже через хвилину цетусівець Погребняк з правого флангу наносить сильний удар по воротах Ткаченка, який той складний удар парирував.

У завершальні секунди тайму відбулася чергова «дуель»  Іщенко-Авер’янов, але вже в ігровому епізоді і знову голкіпер виявився сильнішим.

Друга половина зустрічі почалася під акомпанемент атак «Цетуса» із прицільними ударами, які або Ткаченко парирував, або були не точними. Варто відзначити, що цетусівці додали в активності і почали діяти цікавіше, ніж у першій частині гри.

За 8 хвилин до завершення гри Майфон отримав п’ятий (!) фол. Через дві хвилини майфонівці були покарані за перебір фолів дабл-пенальті, який реалізував Гарнага. А через 15 секунд Погребняк  при допомозі невеличкого рикошету вивів Цетус вперед – 1:2.  Повівши у рахунку гості не збавили темп, а продовжували тримати суперника в «тонусі». Майфон великими силами йде вперед, оголяючи тили. За 50 секунд до фінальної сирени Горбинко у Майфона був у потрібному місці і зрівняв рахунок – 2:2. Більше рахунок у матчі не змінювався.