Юнаки «Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80» сенсаційно обіграли досвідчену «Будзону»

1 Лютого, 2021

Футзал. Чемпіонат Черкащини. Група «Б». Перенесена гра 1 туру. 01.02.2021. Черкаси. СК «Будівельник». ФОТО+ЗВІТ+ПІСЛЯМАТЧЕВІ КОМЕНТАРІ

«Будзона» (Черкаси) – «Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80» – 2:4 (1:1)

Голи: Марченко (12 хв.), Жура (17 хв.) – Вівденко (2 хв., 19 хв., 21 хв.), Фанталін (17 хв.)

Попередження: немає – Орищенко (18 хв.), Вівденко (15 хв.)

Активніше гру почала «Будзона», але пройти захисні редути юних опонентів не вдалося. А от чи не перша атака дніпрян закінчилася забитим голом – 0:1. Гра набула рівного характеру з пропорційно однаковим обміном гострими атаками. Станом на середину першого тайму по кількості створених гострих моментів біля воріт опонентів мінімальна перевага була на боці  «Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80».

З наближенням перерви «Будзона» додала у потужності і стала частіше гостювати біля воріт суперника, а згодом Марченко з правого флангу із середньої дистанції посилає шкіряну кулю у кут воріт юнаків – 1:1.

Друга половина зустрічі почалася з обміном гострими атаками, як не були доведені до логічного завершення. А згодом Фанталін знову виводить «Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80»  вперед – 1:2. Будзонівці вмикають швидкості і біжать відігруватися, при цьому тричі поспіль «обрізуються» даючи можливість дніпрянам виходити сам на сам із голкіпером. Але жоден майже 100% гольовий момент не було реалізовано. Зрозуміло, що футбольна фортуна на це мала свою відповідь – атака «Будзони» і Жура зрівнює рахунок у зустрічі – 2:2. Як з’ясувалося через кілька хвилин це лише підбадьорило молоду команду, а особливо їхнього лідера атак, який двома холоднокровними ударами вивів свою команду вперед – 2:4. Така зміна рахунку геть зовсім розладнала гру будзонівців. У завершальні хвилини гри «Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80»  намагався скористатися сильною увагою суперника до атакувальних дій, але більше забити не вдалося. А далі була фінальна сирена.