Тринадцять команд у чотирьох вікових категоріях представляють Черкащину у чемпіонаті України з футзалу серед юнаків у сезоні 2019/2020 р.р.

5 Листопад, 2019

Першими у боротьбу за нагороди вступили хлопці наймолодшої вікової категорії – U-11.

Cклад учасників Чемпіонату України U-17 (2003 р.н. і молодші). Перша Ліга (команди зіграють між собою в два кола кожна з кожною):

«Темп-ЗАЕС» м.Енергодар, Запорізька обл.

МСК «Дніпро» – КДЮСШ №1  м. Черкаси

«Олімпія+» м.Дніпро

КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.

КІВС «Енергія-2» м. Львів

ФК «Угорники» с. Угорники,  Івано-Франківська обл.

ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл.

Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл.

1-й тур (25.11 – 28.11. 2019 р.) м. Івано-Франківськ

 

Склад учасників Чемпіонату України U-15 (2005 р.н. і молодші). Вища Ліга:

Академія НФК «Ураган» м.Івано-Франківськ

ФСК «Іллічівець» м.Чорноморськ, Одеська обл.

ДЮСШ №4 м.Рівне

ДЮСШ м. Звенигородка, Черкаська обл.

КІВС «Енергія» м.Львів

«Темп-ЗАЕС» м.Енергодар, Запорізька обл.

ДЮСШ №25  м.Київ

КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.

ФК “Олімпік” м. Чорноморськ, Одеська обл.

ФК “Гопри” м. Гола Пристань, Херсонська обл.

1 тур (18-22.11.2019р.) м. Чорноморськ

 

Склад учасників Чемпіонату України U-15 (2005 р.н. і молодші). Перша Ліга:

Група А:

ФК “Черкаси” – “Дніпро-80” м. Черкаси

ФК “Черкаси” – “Дніпро-80” – 2 м. Черкаси

ФК «Чорне море» м.Одеса

«Ладомир» м. Володимир-Волинський, Волинська обл.

ДЮСШ м.Роздільна, Одеська обл.

ФК «Любарт» м. Луцьк

ДФК «Штурм» м. Колки, Волинська обл.

ДЮСШ «Слобожанське» смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.

«Іста»-ДЮСШ №7 м.Дніпро

1-й тур (18.11 – 20.11. 2019 р.) с. Білозіря, Черкаська обл. (3 дні)

 

Склад учасників Чемпіонату України U-13 (2007 р.н. і молодші). Конференція “Центр”:

Група А:

ДЮСШ №25 м.Київ

ДЮСШ «Переможець» м. Київ

ФК «Дніпро-80» м.Черкаси

«Явір-Олімп» м.Сміла, Черкаська обл.

ФК «ІнБев Junior» м.Житомир

МФК «Вінниця» м. Вінниця

КДЮСШ №2 м. Кропивницький

ДЮСШ «Колос» Ясинуватський р-н, Донецька обл.

1-й тур (11.11 – 14.11. 2019 р.) с. Білозір’я, Черкаська обл.

 

Група Б:

КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.

SC «179» м.Київ

«Чемпіон» м.Черкаси

СДЮШОР №2 м.Кропивницький

КДЮСШ №1 «Дніпро» м. Черкаси

ДЮФК “Фортуна” м. Христинівка, Черкаська обл.

ДЮСШ № 75 м. Київ

1-й тур (11.11 – 14.11. 2019 р.) с. Білозір’я, Черкаська обл.

 

Склад участників Чемпіонату України U-11 (2009 р.н. і молодші). Конференція “Центр”:

ДЮСШ №25 м.Київ

ФК «ІнБев Junior» м.Житомир

КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.

ФК «Дніпро-80» м.Черкаси

«Черкаський Дніпро» м.Черкаси

«Явір-Олімп» м.Сміла, Черкаська обл.

МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.

МФК «Вінниця» м. Вінниця

«Авіатор» м. Київ

ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл.

1-й тур (04.11 – 07.11. 2019 р.) м. Житомир

http://sportlandia.net.ua/