Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Служба порятунку» (Черкаси) – МСК «Дніпро» U-19 (Черкаси) – 1:1

7 Лютого, 2021

7 лютого 2021 р. Черкаси. Спортивний комплекс «Будівельник». ІІІ тур. ІІ етап. 5-8 місця (Кубок Асоціації футзалу Черкаської області).

“Служба порятунку” – МСК “Дніпро”- U-19 – 1:1 (0:0)

Голи: Когус – Дяхтярук

Зустріч суперників була завершальною цього сезону і так склалося, що не мала для команд ніякого турнірного значення. Проте, команди з перших хвилин зустрічі почали демонструвати, що принципово налаштовані здобути перемогу.

Цікавий атакувальний футзал команди демонстрували протягом усього першого тайму, але справа до забитого гола так і не дійшла.

На старті другого тайму у Служби порятунку Когус ударом з розвороту знайшов не захищений Ковальовим кут воріт – 1:0. Забитий гол додав енергії рятівникам. Але захопившись атаками, вони пропустили контрвипад дніпрян і рахунок на табло став рівним – 1:1. Спроба відразу закріпити успіх у Дніпра-U-19 не вдалася. А тут Служба порятунку додала у потужності і потрібно було дніпрянам швидко повертатися від нападу до оборони свої воріт.

Завершальні дві хвилини зустрічі Служба порятунку атакувала вп’ятьох, але безуспішно. При цьому могли і пропустити. У підсумку фінальна сирена зафіксувала бойову нічию, яка більш всього була закономірною.