У чемпіонаті Черкаського району з футзалу за перемогу боротимуться 12 команд

5 Листопад, 2019

До уваги розклад матчів змагань, які стартують двадцять третього листопада.

 

Перелік команд-учасниць Зимового чемпіонату Черкаського району з футзалу

2019-2020 р.р.

1.ФК «Тясмин»

2.«Темп» с. Р. Поляна

3.«Євраліс-Чайка» с. Сагунівка

4.«Маяк» с. Худяки

5.«Червонослобідська ОТГ-2»

6.«Академія» Черк.район

7.«Агростарт» с.Леськи

8.« Червонослобідська ОТГ-1» 

9.«Арсенал» с. Дубіївка

10.«Дніпро» с. Свидівок

11.«Олімп»  с.Руська Поляна

12.«Колос» с.Геронимівка

 

 

І тур  23.11 (субота)

10:00 «Темп» с. Р. Поляна – «Арсенал» с. Дубіївка

10:50 «Академія» Черк.район- «Агростарт» с.Леськи

11:40 «Маяк» с. Худяки – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка

12:30 «Дніпро» с. Свидівок – «Колос» с.Геронимівка

13:20 ФК «Тясмин» – «Червонослобідська ОТГ-2»

14:10 « Червонослобідська ОТГ-1»  – «Олімп»  с.Руська Поляна

 

ІI  тур 30.11 (субота)

10:00  «Олімп»  с.Руська Поляна – «Арсенал» с. Дубіївка

10:50 «Агростарт» с.Леськи – «Маяк» с. Худяки

11:40 «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – «Дніпро» с. Свидівок

12:30 «Колос» с.Геронимівка – «Темп» с. Р. Поляна

13:20 «Червонослобідська ОТГ-2» – «Академія» Черк.район

14:10  « Червонослобідська ОТГ-1»  – ФК «Тясмин»

 

ІІІ тур 07.12 (субота)

10:00  «Арсенал» с. Дубіївка – «Колос» с.Геронимівка

10:50 ФК «Тясмин» – «Олімп»  с.Руська Поляна

11:40 «Маяк» с. Худяки – «Червонослобідська ОТГ-2»

12:30 «Темп» с. Р. Поляна – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка

13:20 «Дніпро» с. Свидівок – «Агростарт» с.Леськи

14:10 «Академія» Черк.район –  « Червонослобідська ОТГ-1»

 

ІV тур 14.12 (субота)

10:00  ФК «Тясмин» -«Академія» Черк.район

10:50 «Олімп»  с.Руська Поляна – «Колос» с.Геронимівка

11:40 «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – «Арсенал» с. Дубіївка

12:30  « Червонослобідська ОТГ-1»   – «Маяк» с. Худяки

13:20 «Червонослобідська ОТГ-2» – «Дніпро» с. Свидівок

14:10 «Агростарт» с.Леськи – «Темп» с. Р. Поляна

V  тур 21.12 (субота)

10:00 «Академія» Черк.район – «Олімп»  с.Руська Поляна

10:50 «Дніпро» с. Свидівок – « Червонослобідська ОТГ-1»

11:40 «Темп» с. Р. Поляна – «Червонослобідська ОТГ-2»

12:30 «Колос» с.Геронимівка – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка

13:20 «Арсенал» с. Дубіївка – «Агростарт» с.Леськи

14:10 «Маяк» с. Худяки – ФК «Тясмин»

 

VI  тур 28.12 (субота)

10:00 « Червонослобідська ОТГ-1»   – «Темп» с. Р. Поляна

10:50 «Червонослобідська ОТГ-2» – «Арсенал» с. Дубіївка

11:40 «Олімп»  с.Руська Поляна – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка

12:30 «Академія» Черк.район – «Маяк» с. Худяки

13:20 ФК «Тясмин» – «Дніпро» с. Свидівок

14:10 «Агростарт» с.Леськи – «Колос» с.Геронимівка

 

VIІ  тур 04.01 (субота)

10:00 «Арсенал» с. Дубіївка – « Червонослобідська ОТГ-1»

10:50 «Колос» с.Геронимівка – «Червонослобідська ОТГ-2»

11:40  «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – «Агростарт» с.Леськи

12:30 «Маяк» с. Худяки – «Олімп»  с.Руська Поляна

13:20 «Дніпро» с. Свидівок – «Академія» Черк.район

14:10 «Темп» с. Р. Поляна – ФК «Тясмин»

 

VIІІ  тур 11.01 (субота)

10:00 ФК «Тясмин» – «Арсенал» с. Дубіївка

10:50 «Олімп»  с.Руська Поляна – «Агростарт» с.Леськи

11:40 «Червонослобідська ОТГ-2» – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка

12:30 «Маяк» с. Худяки – «Дніпро» с. Свидівок

13:20 « Червонослобідська ОТГ-1»   – «Колос» с.Геронимівка

14:10 «Академія» Черк.район – «Темп» с. Р. Поляна

 

ІХ  тур 18.01 (субота)

10:00 «Арсенал» с. Дубіївка – «Академія» Черк.район

10:50 «Дніпро» с. Свидівок – «Олімп»  с.Руська Поляна

11:40  «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – « Червонослобідська ОТГ-1»

12:30 «Темп» с. Р. Поляна – «Маяк» с. Худяки

13:20 «Агростарт» с.Леськи – «Червонослобідська ОТГ-2»

14:10 «Колос» с.Геронимівка – ФК «Тясмин»

 

Х тур 25.01 (субота)

10:00 «Академія» Черк.район – «Колос» с.Геронимівка

10:50 «Олімп»  с.Руська Поляна – «Червонослобідська ОТГ-2»

11:40 ФК «Тясмин» – «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка

12:30 «Маяк» с. Худяки – «Арсенал» с. Дубіївка

13:20 «Дніпро» с. Свидівок – «Темп» с. Р. Поляна

14:10 « Червонослобідська ОТГ-1»  – «Агростарт» с.Леськи

 

ХІ тур 01.02 (субота)

10:00 «Темп» с. Р. Поляна – «Олімп»  с.Руська Поляна

10:50 «Арсенал» с. Дубіївка – «Дніпро» с. Свидівок

11:40 «Колос» с.Геронимівка – «Маяк» с. Худяки

12:30 «Євраліс-Чайка» с. Сагунівка – «Академія» Черк.район

13:20 «Агростарт» с.Леськи – ФК «Тясмин»

14:10  «Червонослобідська ОТГ-2» –  «Червонослобідська ОТГ-1» 

 

Півфінал  08.02.2019

1-4, 2-3

Фінал 08.02. 2019

1-2, 3-4

Час матчів не змінюється. Якщо ігрові дні припадають на робочу суботу, то тур здвигається на наступну суботу.

     

 

http://sportlandia.net.ua/