«Незважаючи на переможний результат футзалісток МСК «Дніпро», гра з «Феніксом була складною»

22 Лютого, 2021

Тренер футзальної команди черкаського МСК «Дніпро» Володимир Чепчур  поділився своїми враженнями від гри його підопічних 21 лютого на “ЧЕРКАСИ-АРЕНІ” у матчі чергового туру чемпіонату країни серед жіночих команд вищої ліги

• Початок зустрічі наші дівчата провели дещо емоційно і у їхніх діях відчувалося хвилювання. Також потрібно враховувати, що нашим дівчатам по 17-20 років, а у складі нашого суперника з Києва грали досвідчені футзалістки. Протягом першого тайму у рахунку були постійні гойдалки – 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3 і 3:4 після першого тайму. У перерві у нас відбулася серйозна розмова, дівчата заспокоїлися і на другу частину зустрічі вийшли із зовсім іншим настроєм. У 2 таймі ми забили 5 м’ячів у ворота суперниць і пропустили у свої ворота один, що забезпечило нам перемогу з рахунком 8:5. Але незважаючи на переможний результат, загалом гра з «Феніксом була складною Всі наші дівчата у цій зустрічі зіграли пристойно і виділяти когось не буду.
МКлубІВНПЗМПМО
1“IMS-НУХТ”440039312
2МСК “Дніпро”420213256
3“Фенікс”400411350

Команди, які у своїх групах посядуть 1 місця у наступному раунді розіграють комплект нагород чемпіонату України. Команди, які посядуть другі місця у групах розіграють між собою позиції з 5 по 8 у форматі стикових матчів.