Чемпіонат Черкащини з футзалу. «Холодний Яр» (Кам’янський р-н) – «Гренада» (Черкаси) – 3:6

14 Березень, 2021

14 березня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. Матч за 9 місце.

 «Холодний Яр» (Камянський р-н) – «Гренада» (Черкаси) – 3:6 (0:3)

Голи: Архипенко (2), Панасенко – Одерій (2), Приз, Сініцин, Самбор, Близнюк

Вилучення: Кузик (Гренада)

Вже на 17 секунді зустрічі Одерій вивів свою команду вперед. Для «Холодного Яру» такий початок гри став несподіванкою, але особливо не засмутив. Холодноярівці спробували зі свого боку зіпсувати настрій команді з обласного центру, але наткнулися на чіткий захист опонентів. Грнеда, стримавши натиск кам’янчан, перейшли до проведення відпрацьованих до автоматизму атак і згодом на табло вже було 0:2. Незважаючи на рахунок на табло, перевага черкащан у грі не була такою переконливою. Та все ж гренадівцям перед перервою вдалося забити ще один гол.

Очевидно, що рахунок на табло заспокоїв Гренаду і протягом перших трьох хвилин другої частини зустрічі у їхні ворота влетіло два голи – 2:3. Намагання гренадівців повернути більш переконливу перевагу у рахунку тривалий час не мала успіху, та все ж на 19 хвилині їм вдається забити. Проте через 15 секунд Холодний Яр відповів тим же – 3:4. Далі гра перейшла на рівномірний обмін атаками і часто вони були гострими. На 21 хвилині автор першого гола у цій зустрічі  у складі Гренади Одерій своїми вдалими покращив настрій своїй команді – 3:5.

Кінцівка зустрічі пройшла під акомпанемент атак холодноярівців, але вийшло так, що м’яч влетів у їхні ворота.

Таким чином у битві за 9 місце перемогла Гренада.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys