Чемпіонат Черкащини з футзалу. «Яснозір’я» (Яснозір’я) – «Арка-Вдала» (Черкаси) – 8:3

14 Березень, 2021

14 березня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. Матч за 7 місце.

«Яснозір’я» – «Арка-Вдала» – 8:3 (1:1)

Голи: Яжук, Пустовіт (4), Гриб (2), автогол суперника – Бондар, Березюк, автогол суперника

Зі стартових хвилин зустрічі команди своїми активними діями засвідчили, що рішуче налаштовані на перемогу і у гарному настрої завершити цей чемпіонат.

Рівномірний обмін атаками завершилася тим, що Арка-Вдала відкрила рахунок у матчі – 0:1. Черкащани зробили все можливе, щоб якнайшвидше подвоїти перевагу у рахунку, але яснозірці зі свого боку активізувалися і перейшли до масованого штурму воріт. Бажання і намагання господарів гри під завершення першого тайму втілилися у два забиті голи – 2:1.

Відразу на старті другого тайму яснозірці  перевагу у рахунку довели до двох м’ячів. Протягом наступних трьох хвилин гри Яснозір’я двічі скористалося невпевненими діями голкіпера Арки-Вдалої і довели рахунок до 5:1. Зрозуміло, що лише кардинальні зміни могли врятувати черкащан. З боку Арки-Вдалої приймається рішення грати з п’ятим, проте така тактика особливого успіху – команда і забивала і пропускала.

У підсумку вийшов результативний матч за 7 місце, у якому тріумфувала команда з Яснозізір’я.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys