Чемпіонат Черкащини з футзалу. «Вектра» (Черкаси) – «Терикон» (Черкаси) – 3:1

14 Березень, 2021

14 березня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. Матч за 11 місце.

«Вектра» – «Терикон» – 3:1 (1:1)

Голи: Скворцов, Орел, Хохлов – Жерепа

Відносно не у швидкому темпі команди почали цей матч. Але поступово команди набрали ходу і біля обох воріт почали виникати небезпечні моменти, але їх реалізовувати заважали або голкіпери, або не точність. Гра на зустрічних курсах спочатку не мала успіху, але згодом командам вдалося відкрити лік забитим голам у цій грі – 1:1. Була спроба учасників зустрічі перед перервою забити «гол у роздягальню», але прозвучала сирена на перерву.

Друга частина зустрічі почалася з атак териконівців. Осада воріт Вектри тривала майже хвилину, але справу до прицільного удару довести так і не вдалося. Масованими атаками відповіли і господарі зустрічі, але також все пройшло безрезультативно.

Та все ж у середині 2 тайму вектрівцям вдалося вийти вперед – 2:1. Терикон побіг відігруватися, але суперник змусив їх дбати і про захист. Згодом Вектра забила свій черговий м’яч у грі. До закінчення зустрічі командам залишалося ще грати три хвилини і часу для того, щоб Терикону, як мінімум, зрівняти ситуацію було достатньо. Але Вектрі до фінальної сирени вдалося втримати переможний результат і у підсумку фінішувати на 11 місці.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys