Бронзовим призером чемпіонату Черкащини з футзалу сезону 2020/2021 став «Майфон-2» (Черкаси)

14 Березень, 2021

14 березня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. Матч за 3 місце.

«Шевченків край» (Звенигородський р-н) – «Майфон-2» (Черкаси) – 0:0 основний час гри, 4:3 по пенальті.

Зустріч команди почали дещо обережно, не форсуючи подій. Але поступово маховик поєдинку набрав обертів. У гравців з’явилася швидкість, але часто вона заважала якісно завершувати атаки. Варто відзначити, що багато у чому визначальною мала стати гра голкіперів.

Станом на 9 хвилину матчу особливо небезпечних моментів біля обох воріт не спостерігалося. Хоча у бажанні гравців змінити рахунок не відмовиш.

На 11 хвилині Слободяник у звенигородців по діагоналі з 10 метрів потужно пробив у верхній кут воріт Майфона-2, але Коханюку вдалося парирувати цей удар.

На старті другого тайму майфонці тричі поспіль перевірили реакцію голкіпера Шевченкового краю, яка не дала збою. Звенигородські футзалісти не зробили відповідних висновків з попередній епізодів і дозволили супернику знову провести кілька небезпечних атак. Ближче до середини другого тайму вже Шевченків край змусив своїх опонентів більше часу проводити у захисті.

Ближче до завершення основного часу зустрічі команди вдалися до більш рішучих дій. Схоже, що команди не хочуть довести гру до пенальті. Але у підсумку долю бронзових нагород чемпіонату мала визначити післяматчева серія шестиметрових ударів.

У цій серії ударів дуже впевнено зіграв голкіпер «Майфона-2» Вадим Коханюк, що у підсумку дозволило його команді перемогти по пенальті з рахунком 4:3 і вибороти бронзові медалі.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys