МСК «Дніпро» зіграли перший матч за п’яте місце чемпіонату України з футзалу (жінки, вища ліга)

2 Квітня, 2021

2 квітня черкащанки у Полтаві зустрічалися з командою «ДЮСШ ім. О. Бутовського».

Зі слів головного тренера черкаської команди Володимира Чепчура наші дівчата з перших хвилин зустрічі психологічно були не готовими до гри на майданчику, розміри якого по футзальних мірках були досить маленькими – орієнтовно 14х28. Натомість їхні суперниці цим вдало і результативно користувалися, особливо у першій половині зустрічі. Після перерви дніпрянки заспокоїлися і змусили вже нервувати своїх суперниць. Якщо перший тайм закінчився перемогою господарок майданчика, то у другій частині сильнішими були дівчата з Черкас. Проте гра закінчилася з рахунком 13:8 на користь команди  «ДЮСШ ім. О. Бутовського».

Вододимир Чепчур досить таки оптимістично дивиться на матч-відповідь, який відбудеться у Черкасах 10 квітня. Він каже, що різниця у рахунку не катастрофічна для нас. Дівчата після поразки у Полтаві стануть мудрішими і по-спортивному злішими і налаштовуються реабілітуватися за прикру поразку, де суперницям допомагали і рідні стіни і розміри майданчика.