Футзал. Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021. «Вектра» – МСК «Дніпро»

29 Квітня, 2021

29 квітня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. 2 тур.

«Вектра» – МСК «Дніпро» – 2:6 (1:3)

Голи: Скворцов, Ворона – Баранник, Сіренко, Малько, Пархоменко (2), Чернієнко

Активно команди почали зустріч, на старті якої обмінялися гострими атаками. Згодом своєю наполегливістю і активністю дніпряни змусили Вектру частіше оборонятися. А на третій хвилині поєдинку Дніпро відкрив рахунок у матчі. Забитий гол  додав впевненості гостям зустрічі і вони посилили тиск на ворота Дяка, а на п’ятій хвилині змусили його знову «капітулювати» – 0:2. З урахуванням того, що у Вектри на лаві запасних два польових гравці, а у їхніх візаві п’ятеро, то напевне складно буде вирівнювати гру. Проте Вектра досить таки швидко скоротила відставання у рахунку до одного гола. Ближче до перерви зустріч набрала рівного характеру, але перший же спалах активності з боку дніпрян закінчився третім голом у ворота господарів гри – 1:3.

Друга частина гри почали активніше вектрівці, але їхня довготривала атака не мала успіху. Поступово гра перейшла на рівномірний обмін атаками. Помітно поспішали ветрівці, а Дніпро з позиції команди, що виграє, грав виважено і ретельно готував свої атаки. На 17 хвилині гості матчу збільшили свою перевагу у рахунку до трьох голів 1:4.  Вектра робить відчайдушну спробу вирівняти ситуацію у грі, але ніяк не вдавалося довести атаки до прицільного удару. Дніпро зі свого боку хоч і вигравав, не переходив на гру від оборони, а був постійно націлений на ворота суперника і за 5 хвилин до фінальної сирени збільшив свою перевагу у рахунку до чотирьох м’ячів. Часу, щоб змінити ситуацію на свою користь по футзальним міркам у Вектри було достатньо і вони зробили все можливе, щоб врятувати гру,  але Дніпро у цій зустрічі свою перемогу не втратив.