Футзал. Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021. «Служба порятунку» – «Карбон»

12 Травень, 2021

12 травня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. 3 тур.

«Служба порятунку» – «Карбон» – 6:1 (3:0)

Голи: Когус, Кулик, Коломієць, Горбань (2), автогол суперника – Грігорян

Попередження: Тупчієнко (Карбон)

Команди по різному стартували у цьому чемпіонаті. Якщо Карбон матчі перших двох турів виграв, то рятівники втратили три турнірні очки із шести. Саме цей факт змусив їх активно почати зустрічі і вже на третій хвилині відкрити рахунок. Карбонівці спробували організувати штурм воріт опонентів, але не вдалося і навіть більше того, змушені були часто стримувати натиск Служби порятунку.

Досить швидко пролетіла перша частина 1 тайму, але крім ситуації із забитим голом, особливих небезпечних моментів не спостерігалося.  Далі на майданчику спостерігалася рівна боротьба, яку гарматним ударом від бокової лінії порушив Кулик із Служби порятунку – Магльований не зміг зреагувати – 2:0. Карбон ще більшими силами йде вперед, але контратака господарів зустрічі закінчується для них черговим «холодним» душем – 3:0. Далі у грі перерва, під час якої Карбону потрібно мобілізувати резерви для зміни ситуації.

На старті другої частини зустрічі так склалося, що могли забивати двічі гравці Служби порятунку, але на шляху польоту шкіряної кулі був голкіпер. Але на 15 хвилині Магльований був безсилий чимось допомогти після удару впритул від Горбаня – 4:0. Цей гол у психологічному плані помітно негативно вплинув на настрій карбонівців, які вдалися часто до проведення непідготовлених атак. А за 5 хвилин до завершення зустрічі гравець Карбона так вийшло, що забив у свої ворота – 5:0.

До завершення зустрічі рахунок ще не раз змінювався і за футзальними мірками у Карбона був час відігратися, але Служба порятунку свою заслужену перемогу не впустила.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys