Склади команд першої ліги (група «А») чемпіонату Черкаської області з футзалу

16 Листопад, 2019

Початок матчів у першому обласному дивізіоні з футзалу відбудеться у неділю, 17 листопада

 

«Гермес» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Буйда Ігор

Маценко Денис

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:          

Скорняков Констянтин

Яровий Сергій

Кальченко Максим

Ткаченко Вадим

Франчук Ігор

Бобков Роман

Безлюда Владислав

Дєдов Сергій

Логвиненко

Дубіч Сергій

Котенко Володимир

Щирий Ярослав

Степанов Петро

 

«Майфон-2» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Ткаченко Юрій

Оришечко Олександр

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Балацький Олександр

Боярчук Олексій

Кучеренко Євгеній

Савченко Дмитро

Оришечко Андрій

Литовченко Євгеній

Бобінський Євген

Раковский Олександр

Вєтров Андрій

Діденко Віталій

Коваленко Вадим

Шпурик Олександр

Майчук Сергій

Захаревич Віктор

 

«Єдність» (Черкаси)

Стрижак Сергій

Стрижак Віталій

Стрижак Максим

Стрижак Юрій

Савченко Володимир

Хіміч Юрій

Волна Віталій

Кравченко Іоан

Чижик Даніїл

Кияниця Артем

Надобенко Вадим

Кулик Ілія

 

«Шполянська ОТГ»

ВОРОТАРІ:

Довгун Руслан

Варич Сергій

Мальчик Олексій

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:          

Шпиця Олександр

Снісар Олег

Снісар Дмитро

Маняк Максим

Патлань Сергій

Моторний Віктор

Кулибаба Анатолій

Колот Олександив

Білецький Вячеслав

Жуковський Роман

Боршош Сергій

Ветушко Богдан

Гриб Олег

Гирич Владислав

Гнедько Руслан

 

«Агростарт» (Леськи)

ВОРОТАРІ:

Кузьмін Владислав

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                                 

Григорьєв Микола іверсал

Григорьєв Володимир

Холодний Ростислав

Третьяк Андрій

Храпко Денис

Бідоча Вячеслав

Сердюк Олексій

Цукор Денис

Зотов Денис

Ольховий Ігор

Савісько Максим

Мотлух Данило

Ложков Роман

Сліпченко Олександр

Пасіченко Сергій

Забелов Андрій

Головатенко Владислав

 

«Grenada» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Береговий Сергій

Ковалев Стас

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                                             

Одерій Сергій

Захаров Денис

Романов Богдан

Асташкін Олексій

Вьюн Сергій

Близнюк Дмитро

Мездрин Евген

Чорний Вадим

Біда Сергій

Погорілий Артур

Самбор Олександр

Веков Андрій

 

ФК «Червона Слобода»

ВОРОТАРІ:

Кольєв Євгеній

Куліш Сергій

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Гаркуша Сергій

Давиденко Владислав

Дядюра Ігор

Дяченко Олександр

Задоя Олександр

Коваль Владислав

Культенко Юрій

Сахно Євгеній

Семенюк Матвій

Семенюк Ярослав

Сточовенко Євгеній

Чубенко  Владислав

Шкондін Олександр

Макогон Анатолій

Валашенко Владислав

Куліш Сергій

Сидоренко Дмитро

 

ФК «Мліїв» (Городищенський р-н.)

ВОРОТАРІ:

Галущенко Сергій

Бондаренко Руслан (            воротар/польовий)

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:          

Подгорський Роман

Стародуб Андрій

Фуркало Тарас

Покрищенко Дмитро

Пінчук Дмитро

Вальчиковський Антон

Плосконос Богдан

Куць Олександр

Неліпа Олександр

Нечипоренко Володимир

Олійник Артем

Шевченко Владислав

Заболотній Владислав

 

http://sportlandia.net.ua/