Склад команд першої ліги (група «Б») чемпіонату Черкаської області з футзалу

16 Листопад, 2019

Початок матчів у першому обласному дивізіоні з футзалу відбудеться у неділю, 17 листопада

 

«Служба порятунку» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Котолуп Володимир

Юхименко Іван

Хрипа Борис

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Аджубей Владислав

Бондаренко Віталій

Горох Сергій

Зенков Владислав

Караушан Олександр

Кіт Павло

Клінков Андрій

Магльований Роман

Масло Дмитро

Панченко Владислав

Рудь Артем

Черненко Роман

Шкарбута Юрій

 

 

МСК «Дніпро-Ю-19» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:                                                      

Роздорожній Нікіта

Скринський Данило

Кудін Вячеслав

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                                        

Онищенко Євгеній

Кривденко Ілля

Клопотенко Костянтин

Дувняк Ігор

Ковальов Олександр

Черненко Максим

Кулініч Артем

Меркулов Євгеній

Демченко Петро

Ренько Євгеній

Однороженко Роман

Яцура Павло

Середа Давид

Власенко Віталій

Краснюк Назарій

 

«Авангард» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:                                    

Хорошев Євген

Міщенко Роман

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Гордієнко Ярослав

Музика Валерій

Засид Олександр

Лоян Віталій

Макала Денис

Корчевний Вадим

Крамаренко Андрій

Михайлов Дмитро

Бомко Микола

Толстіков Сергій

Костюкевич Сергій

Бутенко Вадим

Березюк Едуард

 

«Смілянщина»

ВОРОТАРІ:

Шевченко Сергій

Моцар Руслан

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                                        

Балозян Олександр

Боговик Андрій

Вечірній Сергій

Говденко Олександр

Демиденко Денис

Кириленко Богдан

Макотринський Артем

Мачульний Дмитро

Римський Богдан льовий

Римський Ігор

Хмуленко Олександр

Беляк Олег

Кретов Максим

Шурубура Денис

Лісняк Юрій

 

 

НФК «Черкаси-Вергуни»

ВОРОТАРІ:

Іщенко Ярослав

Вітряк Володимир

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Остренко Павло (к)

Погребняк Макар

Яворський Владислав

Франчук Ігор

Гуд Євген

Білоус Артем

Пісковий Владислав

Чуприна Вячеслав

Бойко Олександр

Капустян Андрій

Беребеня Андрій

Дробот Ігор

Коломієць Ігор

Доденко Іван

Андрійченко Артем

 

ФК «Косарі» (Камянський р-н)

ВОРОТАРІ:

Мудріцкий Ярослав

Радченко Богдан

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Пономарчук Артур

Каймаков Микола

Шведін Ігор

Кузик Руслан

Гацанюк Вадим

Панасенко Олександр

Eneje Chigozie Francis

Трандофілов Євген

Курінний Андрій

Гарячук Олексій

Воронов Сергій

Лушпіган Максим

Титаренко Віталій

Хоменко Роман

Дерендяєв Вадим

 

«Патріот» (Сміла)

ВОРОТАРІ:

Хоменко Іван

Солодухін Олександр

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Манюшкін Микола

Гайдай Артем

Онученко Сергій

Педяш Дмитро

Сарін Віталій

Зайченко Максим

Видиш Павло

Пустовіт Віктор

Шепель Олександр

Макогон Вадим

Крамаренко Дмитро

Різник Роман

 

«Карбон-2» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Раковський Віктор

Баккі Андреа

Плотников Сергей

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                                             

Котляр Дмитро

Казарян Артур

Матевосян Геворг

Бабій Михайло

Сватуха Євгеній

Карамишев Максим

Ковальський Роман

Петриченко Максим

Виниченко Богдан

Поліщук Роман

Фесенко Владислав

Капінус Алексей

Казарян Нарек

Скороходов Денис

Дабагян Гагик

 

http://sportlandia.net.ua/