Футзал. Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021. МСК «Дніпро» – «Карбон»

27 Травень, 2021

27 травня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. 5 тур.

МСК «Дніпро» – «Карбон» – 2:2 (0:1)

Голи: Сіренко, Рева – Проценко (2)

Коротка лава запасних у Карбона – два футзалісти і чотири гравці+воротар у дніпрян додавала інтриги зустрічі. Крім цього команди перед грою були сусідами по турнірній таблиці і ціна перемоги для кожної з них була дуже великою. З урахуванням цих нюансів, команди досить активно почали зустріч. Якщо Дніпро віддав перевагу командним діям, то у їхнього суперника на першому місці індивідуальна майстерність, де виділялися Колос і Проценко.

Рахунок у зустрічі на 4 хвилині ударом зі штрафного відкрив Проценко із Карбона. Карбон організував масований штурм воріт Магльованого. Карбонівці намагаються застосовувати пресинг, тим самим заважаючи провести своїм молодим опонентам гольову атаку. Маючи перевагу у рахунку Карбон намагається грати від оборони і їм вдається проводити гострі контратаки.

Досить швидко сплинув час першої половини зустрічі. Варто відзначити, що команди його провели у відносно високому темпі. Питання – чи вистачить сил у Карбона у 2 таймі підтримувати високий темп зустрічі, запропонований Дніпром.

Як продемонстрували перші дві хвилини 2 тайму карбонівцям  вдається вчасно «гасити» атаки суперника і самим небезпечно атакувати. А на 15 хвилині гри Карбон подвоїв свою перевагу – 0:2. Пропущений м’яч ще більше завів дніпрян і вони збільшують темп гри. Але у карбона віймав кураж їхній голкіпер. Та все ж деяка необачність Магльованого дозволила Сіренку  на 18 хвилині скоротити відставання у рахунку – 1:2. Пропустивши м’яч, вже Карбон організовує осаду воріт опонентів.

На 22 хвилині автор першого забитого гола у дніпрян записав у свій актив результативний пас, який замкнув Рева – 2:2. Після цього «градус» поєдинку піднявся до максимуму. Завершальні хвилини матчу видалися досить таки цікавими і напруженими, але більше забитих голів у цьому матчі не було.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys