Футзал. Чеміпонат Черкащини. «Громада-СУЕМ» – «Черкасиобленерго» – 2:5 (0:1)

17 Листопад, 2019

17 листопада 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 1 тур. Зустріч команд вищої ліги.

«Громада-СУЕМ» –  «Черкасиобленерго» – 2:5 (0:1)

Голи: Чорноіван, автолог суперника – Сорокін, Лобов (2), Коркішко, Аргєєв.

Стартову гру чемпіонату нового сезону команди почали у досить таки високому темпі – висока кваліфікація гравців по обох половинах поля дозволяла грати без розвідки. Рівна боротьба спостерігалася протягом трьох-чотирьох хвилин гри, а потім все частіше шкіряна куля у ногах обленергівців. Проте з іншого боку – господарі поля гостро контратакують і на 7 хвилині гри така одна з таких атак ледь не завершилася взяттям воріт гостей, але Сорокін зумів зреагувати на удар у виконанні Конюші.

За дві хвилини до завершення тайму (цього року грають «чистий час» – по 12 хвилин тайм) «Черкасиобленерго»перейшов до атакувальних дій з воротарем. Досить таки швидко такий тактичний хід дав свій позитивний результат (щоправда без участі Сорокіна) і Лобов відкрив рахунок у зустрічі – 0:1.

Початок другої половини зустрічі показав налаштованість гостей зустрічі збільшити свою перевагу у рахунку. Поки «Громада-СУЕМ» діє на руйнування атак суперника, але при цьому Авер’янов готовий у будь яку секунду відповісти контрвипадом. Але у господарів зустрічі на 16 хвилині під час розіграшу кутового м’яч залітає у ворота гостей – 1:1 (співавтор гола Сторчоус). Та через 25 секунд Коркішко гарматним ударом (Марченко був безсильним парирувати удар) повертає перевагу своїй команді – 1:2. після цього гра стала ще жвавішою і набула дещо відкритого характеру, де команди менше почали приділяти уваги захисним діям.

На 19 хвилині Лобов б’є по воротах з під Осики, а Марченко не встигає зреагувати  і рахунок стає 1:3. А через хвилину воротар «Черкасиобленерго» Сорокін влучним попаданням у рамку ще більше деморалізує суперника – 1:4. Після цього команда Сергія Гупаленко (головний тренер «Черкасиобленерго») перейшла до довгого розіграшу м’яча і поплатися за це пропущеним м’ячем – 2:4.  Але досить швидко Аргєєв контратаку закінчує влучним ударом і ставить крапку у зустрічі.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys