Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Grenada» – «Агро-старт» (Леськи) – 6:1 (2:0)

17 Листопад, 2019

17 листопада 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 1 тур. Зустріч команд першої ліги, групи “А”.

 «Grenada» (Черкаси) – «Агро-старт» (Леськи) – 6:1 (2:0)

Голи: Одерій (2), Біда, Романов, Самбор, автогол суперника – Григор’єв

Черкащанам потрібно було дві хвилини, щоб відкрити рахунок у зустрічі. Гості ж початок гри провели у налагодженні командної гри. Поступово «Агро-старт» зумів призвичаїтися до паркету і організував кілька небезпечних атак, які завершував дальніми і не точними ударами. Натомість господарі у завершальній стадії атак грають продуктивніше і на 6 хвилині гри Одерій збільшує перевагу у рахунку – 0:2.

Поступово темп зустрічі впав і команди почали грати , проводячи багатоходові комбінації. При цьому черкаська команда, застосовуючи пресинг, не дає супернику провести якісну атаку, а сама частіше володіє м’ячем.

Прогнозовано після перерви леськівська команда кинулась вирівнювати ситуацію, але на 15 хвилині гри в одній з атак гравець «Агро-старту» «обрізався», чим скористався Біда – 3:0. Через півхвилини Одерій не сильним а дальнім ударом доводить рахунок до 4:0. Дещо заспокоївшись черкаська команда вже пропускає у свої ворота – 4:1. Цей гол додав впевненості команди із с.Леськи і вони на деякий час  беруть гру під свій контроль, але отримують призначення пенальті у свої ворота, який реалізує Романов  – 5:1. Проходить ще хвилина і влучний удар Самбора (6:1) за  3 хвилини до завершення гри, здається, знімає усі питання, щодо переможця у цьому протистоянні.

У кінцівці гри команди активізувалися, але справу до влучного удару довести не змогли.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys