Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Рятівник» – «Черкасиенергозбут» – 1:0 (0:0)

17 Листопад, 2019

17 листопада 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 1 тур. Зустріч команд вищої ліги.

«Рятівник» – «Черкасиенергозбут» – 1:0 (0:0)

Голи: Блонський

З перших хвилин гри «Рятівник» спробував забити «швидкий» гол, але дальні удари по воротах суперника були не точними. «Черкасиенергозбут» з 1 по 3 хвилини зустрічі грає від оборони, але створити у цей проміжок часу гольовий момент не зумів.

Станом на 5 хвилину поєдинку високих швидкостей з боку обох команд не спостерігається. Поступово ігрова перевага рятівників стає вже не такою відчутною і їхньому голкіперу Чмиху потрібно було кілька разів демонструвати свою реакцію, щоб м’яч не влетів у його ворота.

«Рятівник» намагається реалізувати свою невеличку ігрову перевагу у забитий гол, але гості матчу не дають зробити влучний завершальний удар. При цьому черкасиенергозбутівці гостро контратакують. Ближче до завершення гри у «Рятівника» набралося 5 загальокомандних фолів, але суперник цим скористатися не зумів.

Старт другої частини гри господарі гри почали досить таки активно, але їхній суперник уже не такий пасивний як був на початку матчу, а і захищається і вдається до атакувальних дій.

На 17 хвилині Блонський опинився один проти голкіпера «Черкасиенергозбут» Дяка, але обіграти стража воріт не зумів. Відразу після цього моменту рятівники тричі влучають у рамку воріт, але далі лінії воріт Дяк не дав м’ячу пролетіти. Загалом господарі гри значно посилюють тиск на ворота суперника, змушуючи того захищатися. І на 20 хвилині гри Блонськиий гарматним ударом «розстріляв» ворота енергетиків – 1:0. «Черкасиенергозбут» намагається вирівняти ситуацію, але у суперника не менше бажання забити ще один гол. За 2 хвилини до фінальної сирени голкіпер гостей рятує свою команду від, здавалося, неминучого гола.

У підсумку, «Рятівник», здобув перемогу з мінімальним рахунком.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys