Футзал. Чемпіонат області. «Майфон-2» – ФК «Мліїв» – 4:1(2:1)

17 Листопада, 2019

17 листопада 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 1 тур. Зустріч команд першої ліги, групи “А”.

«Майфон-2» ФК «Мліїв» – 4:1(2:1)

Голи: Бобінський, Вєтров, Коваленко, Раковський – Подгорський

Чергова зустріч команд у перший ігровий день чемпіонату, які очевидно налаштовані на боротьбу за призові місця. Особливо «цікавий» склад у другої майфонівської команди. Але ФК «Мліїв» не зважає на авторитети і на другій хвилині зустрічі відкриває рахунок у грі – 0:1 (забитий м’яч в активі Подгорського). Зрозуміло, що черкащани кидають усі сили на те, щоб зрівняти рахунок. Мліївці зі свого не закриваються на своїй половині поля, а намагаються зустрічати суперника ближче до центральної лінії поля.

На 6 хвилині гри під час атаки черкащан, всі очікували пасу від Раковського, але він вирішив сам бити по воротах і вгадав – 1:1. А через півхвилини господарі гри були вже попереду – 2:1. Така швидка зміна рахунку лише додала активності команді з Городищини, але до завершення тайму ні їм, ні супернику забити не вдалося.

Відразу після перерви гра пішла на зустрічних курсах. «Майфон-2» намагається проводити розмірені атаки, а ФК «Мліїв» більше атакує від оборони. У гостей на вістрі атак Олійник, але кожного разу коли він намагається прорватися до воріт перед ним виринає Раковський, який не дає йому пройти далі.

На 18 хвилині гри Литовченко у майфонівців замикає дальню стійку – 3:1 і тим самим дає змогу його команді діяти більш спокійніше.  Гості після цього переходять до кардинальних атакувальних дій, тим самим даючи змогу супернику проводити гострі контратаки.

За 1 хвилину до фінальної сирени Куць близький був до успіху, але його удар не досяг цілі. Варто відзначити, що протягом завершальної хвилини зустрічі в обох команд було по 5 фолів. Але шкіряна куля вчетверте влетіла у ворота городищенської команди з гри після контратаки, яку завершував Бобінський – 4:1.