Футзал. Чеміпонат Черкащини. «Майфон» – МСК «Дніпро» – 4:1 (2:1)

17 Листопад, 2019

17 листопада 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 1 тур. Зустріч команд Екстра-ліги.

«Майфон» – МСК «Дніпро» – 4:1 (2:1)

Голи: Горбань, Аргєєв, Проценко, Сторчоус – Кулик

З урахуванням доволі таки потужного складу «Майфону», юні дніпряни вийшли на гру із своїм головним тренером досвідченим Євгеном Тарасенком у складі.

Варто відзначити, що гравці МСК «Дніпро» щойно закінчили першу частину чемпіонату України з великого футболу. Для них вихід на паркет відбувається вперше за майже 9 місяців, після того як вони зіграли завершальну гру у змаганнях з футзалу у сезоні 2018/2019 р.р.

На старті зустрічі команди провели обмін контратаками. На другій хвилині поєдинку один з наступів майфонівців мав успіх – 1:0. «Дніпро» організував у відповідь масований наступ, який їхньому супернику вдалося відбити і перейти до своїх атакувальних дій та згодом забити другий гол у ворота юних дніпрян.

Поступово МСК «Дніпро» вдалося налагодити командну гру і призвичаїтися до гри для відносно нового для них покриття. І вже перевага майфонівців стала не такою відчуткною. А наприкінці тайму у дніпрян проходить відмінна комбінація, яку після після пасу Меркулова влучно завершив Кулик – 2:1.

Досвідчені футзальні «бійці» «Майфона» у перерві гри провели розбір польоту і другу частину зустрічі почали максимально активно і це дало їм позитивний результат – вони збільшили свою перевагу у рахунку до двох голів. Але назвати цю перевагу перекондивою складно, оскільки дніпряни по ходу гри додають у грі і готові створювати супернику неприємності.

Поступово «Майфон» збавив обороти, напевне розуміючи, що перебігати суперника їм не вдасться і можна натрапити на контратаку. Гра набуває в’язкого характеру. На 19 хвилині троє гравців «Дніпра» виходять на одного Раковського і той змушений був порушувати правила. Зі штрафним ударом і двома після цього кутовими у виконанні дніпрян «Майфон» впорався. За три хвилини до фінальної сирени команди знову заграли жвавіше і у «Дніпра» пройшли дві атаки, де після ударів Тарасенка  і Пантелея  лише кількох сантиметрів не вистачило, щоб м’яч влетів у сітку. Це суперника звичайно насторожило і він мобілізував усі, додав у мобільності і під завершення гри відзначився ще одним забитим голом.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys