Футзал. Чеміпонат Черкащини. «Служба порятунку» – «Карбон-2» – 1:3 (1:1)

17 Листопада, 2019

17 листопада 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 1 тур. Зустріч команд I ліги, група «Б».

«Служба порятунку» – «Карбон-2» – 1:3 (1:1)

Голи: Бондаренко – Сватуха, Вінниченко, Болюк

Зустріч двох амбіційних команд завершувала програму першого туру. Забігаючи наперед тих хто спостерігав за грою побачили безкомпромісний матч.

На початку гри команди створили достатню кількість гольових моментів, щоб можна було відкривати рахунок у грі. Проте голи полетіли спочатку у ворота «Служби порятунку» а потім у ворота карбонівців – 1:1. На 8 хвилині матчу у «Карбона-2» «випливло» 5 фолів, але більше вони не помилялися. На перерву команди пішли при нічийному рахунку.

У другій половині зустрічі продовжили активно діяти на спортивному майданчику. На полі спостерігалася рівна боротьба. Те, що до 22 хвилини зустрічі рахунок був 1:1 велика заслуга була воротарів, а особливо голкіпера карбонівців Раковського В. А на 22 хвилині поєдинку Вінниченко відмінно розібрався у ситуації і вивів гостей вперед. А коли ті побішли вп’ятьох зрівнювати рахунок Болюк з дальньої дистанції ударом у пусті ворота поставив крапку у зусстрічі – 1:3.