Футзал. Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021. Перша ліга. “ МСК “Дніпро-2” – “Пламет”

16 Червень, 2021

16 червня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. 1 тур фінального етапу

 Перша ліга. МСК “Дніпро-2” – “Пламет” – 1:2 (1:1)

Голи: Соломка – Агарін, Безлюда

Серію ігор за нагороди першої ліги  почали команди, які на груповому етапі посіли, відповідно 8 і 5 місце. Більш активніше матч почали пламетівці, які на початку зустрічі мали кілька відмінних моментів відкривати рахунок у матчі, але надійно зіграв голкіпер Дніпра-2.

Протягом усієї першої половини 1 тайму тренери дніпрян, роблячи постійні зміни четвірок, намагалися пропонувати супернику високий темп зустрічі. І це їм вдавалося, але зі свого боку загрожувати воротам опонентів не виходило. А на 8 хвилині гри чи не перша небезпечна атака Дніпра-2 завершилася забитим голом. Але не пройшло і півхвилини як Пламет зрівняв рахунок у поєдинку -1:1. Більше забитих голів до перерви не було.

Другу частину так як і початок матчу активніше почали пламетівці, але Дніпро-2 витримав натиск і перейшов до активних дій зі свого боку. Станом на 15 хвилину гри рівний рахунок на табло відповідав подіям на спортивному майданчику.

Поступово Пламет, де у них активними діями виділявся Агарін, знову став частіше бити по воротах. На середину другого тайму у молодих дніпрян так і не з’явився вогник в очах.

Коли здавалося, що гра котилася до нічийного підсумкового рахунку, Пламету вдалося провести стрімку атаку, яку за 15 секунд до завершення гри завершив Безлюда і поставив крапку у зустрічі. http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys