Футзал. Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021. Перша ліга. “Вектра” – “Карбон”

16 Червня, 2021

16 червня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. 1 тур фінального етапу

Перша ліга. “Вектра” – “Карбон” – 1:1(0:1)

Голи: Мельниченко – автогол суперника

Попередження: Сватуха, Молоков (обидва Карбон)

Протягом першої половини 1 тайму команди діяли не на високих швидкостях і від того, особливих гольових моментів не спостерігалося. А коли команди додали у швидкості з’явилися і можливості, і моменти, щоб змінити хід гри.

При рівній грі на 9 хвилині зустрічі від гравця Вектри м’яч залетів у їхні ворота  – 0:1.

Господарів матчу пропущений гол особливо не засмутив і вони поспішили відігратися, але у завершальній стадії атак їх підвела неточність.

На перерву команди пішли при мінімальній перевазі Карбона у рахунку.

У другій частині зустрічі команди продовжували грати у невисокому темпі, з нечастими всплесками активності. Проте і це не заважало командам створювати гольові моменти, але дивом їх не реалізувати. Можна пригадати на 18 хвилині два моменти у Орла, коли він з вигідної позиції бив по воротах Маценка, але дивом не влучив у рамку.

Ближче до фінальної сирени ставало помітно, що команди втомилися, але Вектра не полишала надії змінити хід гри. За кілька десятків секунд до фінальної сирени у ворота Карбона був призначений штрафний удар, який результативно реалізував Мельниченко – 1:1.

Фінальний штурм воріт у виконанні Карбона успіху не мав.